Kategorie

Zamilované dekorace nejen na Valentýna

Zamilované dekorace nejen na Valentýna

Ať už svátek zamilovaných slavíte, anebo ne, zamilovanou dekoraci doma mít určitě můžete. A to nejen 14. února, ale kdykoli. Třeba celý rok. 

Trocha osvěžení do ložnice se vždycky hodí, co myslíte? A je úplně jedno, na jaké datum si překvapení pro svou drahou polovičku naplánujete. Několik svíček nebo led světýlek, balonků a plátků umělých růží udělá z obyčejného pokoje okamžitě hnízdečko lásky. 

Chystáte se letos Valentýna oslavit doma, jen takové intimčo při vlastnoručně připravené večeři? Skvělý nápad! Zkuste pak jen lehce ozvláštnit běžné prostírání. Ať už si připravíte milý vzkaz do obálky, malý dáreček nebo čokoládová srdíčka okolo talíře, efekt bude stát za to. Nezapomeňte na klasické červené stuhy nebo voňavé do vínova laděné podpury. 

Takovouhle dekorací jistě vyrazíte své polovičce dech. Je praktická, vydrží vám hned několik let a můžete si tak svou zamilovanost připomínat neustále. A někdy může jít třeba i o lásku ke knihám :) 

Nestíháte být v den Valentýna se svou milovanou osobou? Tak jí aspoň pošlete květiny nebo krabici plnou dobrot. Květiny poslouží ještě aspoň několik dní jako dekorace do obýváku, o muffinech asi nemá smysl déle polemizovat, že? 

A pokud nejste fanda červené a růžové, udělejte si zamilovanou dekoraci z přírodních materiálů a barev. Krásně se hodí jak do interiéru, tak třeba i před vchodové dveře vašeho domečku. 

 

A jestli ještě nemáte tvoření dost, vyzkoušejte naše domácí čokoládové bonbonky

ab
ab
ab
ab
ab