Kategorie

Zahrada jako oáza klidu a pohody

Zahrada je místo, kam mnoho z nás chodí relaxovat. Někdo relaxuje s rukama od hlíny, někdo s knížkou v ruce. Jak ze zahrady učinit místo, kde si každý člen rodiny maximálně užije každou volnou chvilku? Téměř bez námahy!

Zahrada je místo, kam mnoho z nás chodí relaxovat. Někdo relaxuje s rukama od hlíny, někdo s knížkou v ruce. Jak ze zahrady učinit místo, kde si každý člen rodiny maximálně užije každou volnou chvilku? Téměř bez námahy! Stačí šikovně rozmístit zahradní nábytek. http://www.vetroshop.cz/ShowImage.asp?IMG=37car01.jpg

Rodinné sešlosti, grilování, oslavy, …

Pořádejte zahradní oslavy stylově! Sety zahradního nábytku se skvěle hodí pro všechny příležitosti. Odpolední káva na zahradě, grilování i třeba jen opékání buřtů bude mít tu správnou letní atmosféru. http://www.vetroshop.cz/ShowImage.asp?IMG=37pivo2.jpg Tip: Zahradní nábytek nevyužijete tak často, abyste do něj chtěli investovat, ale čas od času by se Vám hodil? Zkuste skládací pivní set, který snadno uklidíte do garáže a v případě potřeby jste připraveni i na větší návštěvu.

Klidné chvilky relaxace

Odpoledne s knihou pod rozkvetlou jabloní Vás nabije energií a pohodou. Zahradní lavičky dodají každému místu tu správnou atmosféru. http://www.vetroshop.cz/ShowImage.asp?IMG=37lav01.jpg Nemáte zahradu? Stejné atmosféry můžete s trochou šikovnosti docílit i na terase. Dřevěná lavička se v obležení větších rostlin bude vyjímat stejně krásně jako pod rozkvetlým stromem. Zahrada není jen okopávání záhonků a sekání trávy! Užijte si krásné počasí naplno a dopřejte si odpolední odpočinek na sluníčku, nebo uspořádejte grilování pro přátele – příjemný zážitek zaručen! Tip: Víte, kde seženete kvalitní zahradní nábytek za fajn ceny? Na Vetroshop.cz! Vše pro domácnost, zahradu i dílnu na jednom místě.

ab
ab
ab
ab
ab