Kategorie

Xbox 360 už jen poslední tři dny ve hře na Světě bydlení!!

Zapojte se do zajímavé soutěže portálu Svět bydlení a vyhrajte Xbox 360 a počítačové příslušenství od společnosti Microsoft! Xbox 360 je ve hře už jen poslední tři dny!!!
 

Vánoční soutěž Svět bydlení.cz – vyhrajte Xbox 360!

Zapojte se na Světě bydlení do vánoční hry, která stále pokračuje a vyhrajte herní konzoli XBox 360 a počítačové příslušenství od společnosti Microsoft! Soutěž o Xbox 360 probíhá od 18.12.2009 a ukončena bude již za tři dny, to je  21.1.2010. Následně bude vyhlášen výherce!

Vyhrajte tento XBox 360 a další ceny od společnosti Microsoft

Jak se zapojit do hry o Xbox 360?

Položte tahem myši pod vánoční stromeček ekologické a úsporné dárky a vyhrajte herní konzoli Xbox 360 s moderními hrami nebo počítačové příslušenství od společnosti Microsoft! Za každý správně položený dárek se na stromečku rozsvítí svíčka. Víte, které dárky patří mezi ekologické a úsporné? Vyzkoušejte si naši vánoční hru a vyhrajte báječné ceny!

Náhled hry o Xbox 360 a počítačové příslušenství od společnosti Microsoft

Pokud vyberete správné ekologické a úsporné dárky a budete zařazeni do slosování o Microsoft Xbox 360 a další ceny od společnosti Microsoft. Nezapoměňte zadat svůj e-mail, abychom vás mohli v případě výhry kontaktovat. Je to velice jednoduché! Stačí se jen zamyslet nad tím, které předměty z dané nabídky nejsou ekologické, tahem myší je položit pod stromeček, a pak už jen čekat, zda právě Vy se stanete výhercem X boxu 360 či počítačového příslušenství od společnosti Microsoft. Přejeme hodně štěstí v soutěžení...

Hrajte o Xbox 360 ZDE
 
ab
ab
ab
ab
ab