Kategorie

Výstava "Dům a byt" přináší inspiraci pro bydlení

V Ostravě na výstavišti Černá louka se od 16. do 19. října 2008 uskuteční již šestý ročník výstavy – Dům a byt. Jde o výstavu z oblasti stavebnictví, nábytku, dekorací a realit. Stejně jako vloni, kdy měla výstava rekordní návštěvnost více než 16 tisíc zájemců, je program díky počtu prezentujících se firem nabitý.

Více než stovka vystavovatelů a "Bydlení je hra" jsou lákadly výstavy "Dům a byt"

Počet vystavovatelů letošního ročníku přesáhne stovku. Tématické zaměření výstavy je rozděleno do sekcí stavba, nábytek, dekorace bytu a bydlení. Lákadlem výstavy je prezentace televizního pořadu ČT Bydlení je hra, spojená s besedou s tvůrci pořadu. Na výstavu zavítá poradce známého televizního pořadu TV NOVA pan Miroslav Koubek.

Soutěž o domácí elektrospotřebiče a lákavé slevy pro návštěvníky přináší výstava Dům a byt

Výstava je letos okořeněna soutěží o domácí elektrospotřebiče (losování proběhne každý den). Představeny budou zajímavé novinky, mnozí vystavovatelé dokonce lákají poskytnutím veletržních slev. Můžete těšit i na praktické poradny. Doprovodných akcí je prostě nespočet. Vysokou úroveň výstavy zaručuje spolupráce s odbornými komorami, svazy a cechy. Výstava je pro veřejnost přístupná od čtvrtku 16. do neděle 19. října, denně od 10 do 18 hodin. Proto neváhejte a určitě se přijďte podívat. Více informací o výstavě Dům a byt
ab
ab
ab
ab
ab