Kategorie

Vysněné bydlení v přírodě

Znáte Horoměřice? Obec, která těsně sousedí s Prahou 6 – Suchdol, Lysolaje a Nebušice, má dlouhou a bohatou historii a v současnosti je čím dál oblíbenějším místem k bydlení.

První zmínky o ní pocházejí už ze 13. století, ale stopy po osídlení sahají až do doby bronzové. Oblast měla původně zemědělský charakter a lidé tu spokojeně žili v rolnických statcích. Dnes jsou Horoměřice vyhledávanou rekreační oblastí u Prahy s komplexní občanskou vybaveností a dobrou dostupností do města.

Díky společným setkáváním, spolkům a aktivitám vládne v obci příjemná atmosféra. Na své si ve sportovním centru přijdou všichni milovníci squashe, tenisu, basketballu, ale i jógy nebo pilates. Tradiční hudební festival či divadelní představení se zase pořádají v nedalekém Únětickém pivovaru.

Novostavby v Rezidenci Velká Brána v Horoměřicích jsou proto ideálním místem jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi či rodiče, kterým už ratolesti vylétly z hnízda. Děti i dospělí si tu mohou vychutnat obklopení přírodou a venkovský klid. Zároveň je odtud skvělé spojení do Prahy. Ať už autem nebo veřejnou dopravou – zastávka, odkud jezdí tři autobusové linky na metro, je umístěna v těsné blízkosti rezidence a cesta na metro nezabere více jak 10 minut.

Z Horoměřic je to blízko i do celého světa. Mezinárodní letiště Václava Havla je vzdušnou čarou vzdálené 5 kilometrů. Až se vydáte na letní dovolenou k moři, nemusíte se bát, že zmeškáte letadlo.

Ve Velké Bráně je možné trávit volný čas v přírodě – Horoměřice jsou obklopeny krásnou krajinou s remízky, zelenými stráněmi a pásy lesa. Můžete se vydat na výlet po značených trasách nebo na kole po cyklostezkách třeba do Divoké Šárky nebo až na hrad Okoř. Načerpat novou sílu a klid můžete ale i během procházky po hrázi místního rybníka nebo cestou na nedělní oběd do Únětického pivovaru. Nové byty v Horoměřicích v Rezidenci Velká Brána nabízejí veškerý komfort moderního bydlení v kombinaci s venkovským klidem a nádhernou přírodou.

ab
ab
ab
ab
ab