Kategorie

Vyhrajte víkend na horské chatě! Je tu poslední šance

Pouhé tři dny zbývají do ukončení soutěže o víkend na horské chatě pro vás a vaše blízké! Báječný víkend na horské chatě v Beskydech získá výherce, který s sebou může vzít až 11 lidí a termín si vybere podle svého přání.
 

 Vyhrajte víkend ha horské chatě

Soutěžit můžete jen do neděle 28. února

S nedělní půlnocí vyprší čas, v němž se můžete do soutěže magazínu Svět bydlení a e-shopu Nábytek Jeko zapojit a vysněný víkend vyhrát. V podnělí 1. března už nastane losování a oznámení šťastného výherce. Tak neváhejte, zapojte se do hry ještě dnes, protože šance na výhru je opravdu vysoká.

Vyhrajte víkend na horské chatě

Vítěz soutěže vyhraje víkendový pobyt na kouzelné horské chatě v Beskydech. Může tam jet s partnerem či s rodinou, ale může s sebou vzít i celou partu přátel! Chata totiž pojme až 12 lidí. Také termín si výherce vybere po domluvě s provozovatelem chaty sám tak, aby mu co nejlépe padl do diáře. Výhra je tedy velice lákavá a přitom získat ji je tak snadné...  Jídelna v horské chatě Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, což vás dostane do losování, kde máte velikou šanci zvítězit, protože počet soutěžících zatím není nijak horentní.

Soutěžní otázka je snadná a s nápovědou

Cenu do soutěže věnoval partner magazínu Svět bydlení, e-shop Nábytek Jeko. Soutěžní otázka proto pochopitelně míří do pestré škály sortimentu Nábytku Jeko, konkrétně se ptáme na dětská hřiště. Vždyť s jarem nastává čas zařizování a zvelebování zahrad, kam dětská hřiště patří.  Horská chata - víkend zde vyhraje vítěz soutěže Nábytek Jeko  vyrábí a prodává mnoho dětských hřišt různých typů, barev i velikostí. Může nabídnout jak malá pískoviště, tak zastřešená sezení,skluzavky, houpačky i celé hrací věže. Do losování vítěze soutěže bude zařazen ten, kdo vypátrá a zjistí, které dětské hřiště z nabídky e-shopu Nábytek Jeko je zcela nejvyšší. Pak už to jen stačí vepsat do soutěžního formuláře, který naleznete na konci článku o dětském nábytku a dětských hřištích.

O víkend na horské chatě se soutěží ZDE* * Pod tímto odkazem naleznete článek o dětských hřištích a na jeho konci je soutěžní formulář. Pouze správné odpovědi odeslané tímto formulářem mohou být zapojeny do losování. Odpovědi poslané do redakce jinou cestou, nemohou být do soutěže zařazeny.

Poslední soutěž, chyťte tu příležitost!

Je tu ještě jeden zásadní motiv, proč byste se měli soutěže o víkend na horské chatě zúčastnit. Soutěž uzavírá sérii her o atraktivní ceny, kterou vám Svět bydlení již téměř rok přináší. Za tu dobu jsme mezi čtenáře magazínu Svět bydlení rozdělili pěknou řádku krásných cen a potěšili mnohé z vás.  Horská chata, kde vítěz soutěže stráví báječný víkend se svými blízkými Začínali jsme (jak symbolické) víkendem pro dva v penzionu v Jizerských horách, pokračovali designovými tapetami, sadou na podávání vína, šperky Swarovski, prostíráním Lambi, koupelnovou soupravou Geberit, vrcholili s dřevěnou komodou, 3D obrazem 3Dekor, poukazem na nákup u FUGU Design a nyní se poslední soutěží vracíme k původní inspiraci hrou o víkend na horách.  Které dětské hřiště z nabídky Nábytku Jeko je nejvyšší? Mezitím jsme ještě rozdělili veliké množství vstupenek na zajímavé výstavy a dárkových poukazů na slevy či nákup. Tato hra i víkendový pobyt v horské chatě je poslední soutěží, do které se na Světě bydlení můžete zapojit, další nové soutěže se již nepřipravují. Tak chyťte příležitost za pačesy, protože tahle výhra čeká možná právě na vás!

ab
ab
ab
ab
ab