Kategorie

Vyberte si nové kvalitní povlečení a oživte vaši ložnici

Ložní prádlo je něco, co umí naprosto dokonale oživit a změnit ráz ložnice i dětského pokoje. Z nabídek výrobců povlečení si vyberete
, ať už hledáte venkovský styl, máte rádi moderní design, hledáte typ, na němž bude potisk pro náctileté, nebo budete chtít elegantní provedení, které bude nestárnoucí a rádi do něj budete ulehat v létě i v zimě. Proto, abyste byli s povlečením spokojeni, je důležité nakupovat tam, kde je k výrobě používán kvalitní materiál. I když investujete větší částku peněz, vynaložené finance se vám vrátí v podobě dlouhé životnosti, stálobarevnosti, snadné údržby, pohodlného zapínání a především příjemného pocitu. Oblíbené je ložní prádlo z bavlny, krepu, flanelu, k dostání je už i povlečení z fleesu a směsí bavlny se saténem. Chladivý pocit v teplých nocích vám přinese samotný satén.

Kombinujte barvy a mějte vždy jinou postel

Jestliže nechcete investovat do několika povlečení, vzhled pomůže obměnit prostěradlo. Stačí, pokud zakoupíte několik různobarevných prostěradel a postele budou vypadat vždy trochu jinak, i když je obléknete do stejného povlečení. Velmi praktická a vzhledově hezká jsou provedení v kombinaci dvou různých designů u jednoho povlaku. Na jedné straně může být jednobarevný vzhled, na druhé mohou být květy, asymetrické tvary nebo třeba potisk města či přírody.

Dopřejte dětem oblíbené hrdiny

Máte-li malé děti, nadchnete je povlečením s oblíbenými postavičkami z pohádek, seriálů i filmů. Mezi potisky najdete Mimoně, princezny z „Ledového království“, Elfy, hrdiny ze „StarWars“ a mnohé jiné. Holčičky potěší i povlečení s obrázky koní, štěňátek nebo koťat, kluci budou rádi za povlečení s auty, motorkami, námořními nebo fotbalovými motivy.

Myslete i na rozměry

Stále častěji nakupujeme prodloužené délky peřin, populace je čím dál vyšší. To je potřeba zohlednit i při výběru ložního prádla. Stejně tak jsou oblíbené francouzské povlaky, které působí velmi decentně, elegantně a ložnici jako celek dělají velmi upravenou a útulnou. Vyberte si z bohaté nabídky výrobců a prodejců povlečení. Zvolíte-li kvalitního českého výrobce, budete bezesporu spokojeni jak se vzhledem, tak propracovaným šitím a použitým materiálem.
ab
ab
ab
ab
ab