Kategorie

Vinylové samolepky v mžiku promění celý byt

(komerční sdělení) Myslíte si, že vaše bydlení potřebuje změnu, ale nechce se vám trávit dlouhé hodiny výmalbou a následným úklidem? Kvalitní samolepky na zeď promění v mžiku kteroukoli místnost.
 

Už vás nebaví koukat na jednobarevné zdi? Nemusíte hned nakupovat barvy a sahat po štětci, je tu mnohem rychlejší a praktičtější řešení: Pořiďte si vinylové samolepky na zeď. Pro každou místnost snadno najdete ten správný motiv.

Vsaďte na vinyl

Líbí se vám samolepky, ale nemůžete se rozhodnout, jaký materiál by byl nejvhodnější? S vinylovými samolepkami neuděláte chybu nikdy. Tvary vyřezávané z vinylové fólie jsou odolné, skvěle se s nimi pracuje a hodí se na všechny typy hladkých povrchů. Z většiny ploch je navíc sundáte bez poškození horní vrstvy. A nejenom to, vinyl má ještě jednu podstatnou estetickou výhodu. Samolepky z tohoto materiálu jsou matné, nelesknou se, takže připomínají skutečnou malbu. Odpadá tak častá výhrada proti samolepkám, která říká, že se hodí pouze do modernějších interiérů a neladí s přírodními materiály nábytku. Dekor podobný malbě můžete bez obav kombinovat i se starožitným nábytkem nebo venkovským stylem. Záleží pouze na tom, jaký motiv si vyberete.

Se samolepkou si poradí každý

Co je na vinylových samolepkách vůbec nejlepší? Díky nim se každý může stát designérem vlastního domova. Samolepky jsou vlastně výtvarný materiál, který použijete podle vlastní fantazie a vkusu. Odpadá nepříjemná mravenčí práce a nemusíte se bát, že byste aplikaci nezvládli. Použití samolepek má jenom tři jednoduché fáze: Nejprve odstraníte podkladový papír, samolepku i s přenosovou fólií důkladně přilepíte na stěnu a fólii opatrně sundáte. Pokud chcete pokrýt větší plochu, můžete si schéma celého motivu předem načrtnout na zeď tužkou.

Samolepky do kuchyně, ložnice i koupelny

Univerzální použití mimo jiné znamená, že se vinylové samolepky na zeď hodí prakticky do každé místnosti. Zvolte hravé obrázky do dětského pokoje nebo do koupelny, elegantní vzor do obývacího pokoje nebo uklidňující abstraktní motiv do ložnice. Obrázky jsou samozřejmě dostupné v několika barvách. Samolepky se dají navzájem vtipně kombinovat, mohou rámovat okno, střežit dětskou postýlku a oživit staré vypínače. Neomezujte se jenom na zdi – samolepky budou vypadat dobře i na skříni, dveřích, lednici nebo na vaně. Snadno je seženete právě v tom rozměru, který se pro vaše nápady bude hodit nejlépe.

Autor:
Jan Kroupa

Jan Kroupa

ab
ab
ab
ab
ab