Kategorie

Velobox- garáž nejen pro cyklisty

Také denně vynášíte z bytu na ulici bicykl, kočárek nebo třeba invalidní vozík..? Také si představujete, že by pro vás byla řešením garáž, kterou ale nemáte? Ideální náhražku představuje velobox.
Velobox je hojně užíván nejen po celé západní Evropě, ale především v Americe. Je jasnou odpovědí na složité a někdy přímo strastisplné vytahování těžkých předmětů denní potřeby ze sklepa nebo z garáže.

Do velikostně variabilního veloboxu pohodlně uložíte například bicykly pro celou rodinu

Seznamte se: velobox

Velobox původně vznikl jako systém pro úschovu kol, který můžete umístit v blízkosti domu nebo bytovky. Jedná se o modulární strukturu, kde každý díl padne k druhému, jednotlivé boxy na kola lze zdvojnásobit, „roztříštit“ nebo sčítat k celým zařízením. Mezi výhody používání boxů patří spolehlivá ochrana před povětrnostními vlivy, vandaly a zloději, snadná obsluha i instalace, stabilní vodící kolejnice pro rychlé zaparkování, výškově přestavitelný držák kol a tříbodový bezpečnostní zámek. Už při montáži se výrazně projevuje praktické zaměření. Velobox můžete změnit i ve vícenásobnou garáž, kam lze ukládat nejen kolo, ale také koloběžku, sekačku na trávu nebo další zahradnické přístroje či dětské hračky.

Velobox navzdory svému názvu nemusí sloužit pouze k úschově jízdních kol

ab
ab
ab
ab
ab