Kategorie

V moderní kuchyni se vaří jedna radost

Ve světě bydlení se trendy ubírají zcela jiným směrem než před deseti či dvaceti lety. Tradiční rustikální styl střídá minimalistické pojetí, které klade důraz především na bílé, šedé či černé odstíny.
Změny se dále dotýkají uspořádání linky, přičemž výrobci se zaměřují především na komfort práce a ergonomii. A opomíjen není ani design jako takový, neboť moderní kuchyně jsou většinou součástí hlavního obytného prostoru. Velkou otevřenou kuchyni odděluje od společenského prostranství ostrůvek, u něhož mohou stát barové židle. Vestavěné kuchyňské spotřebiče jsou elegantně překryté deskou. S novými trendy se do kuchyní zavádí ověřené zásady pro komfortní práci. Kuchyň je ergonomicky rozvržená do tří pracovních zón, a to zásobovací, mycí a varná. V podstatě se pohybujete mezi ledničkou, dřezem a sporákem, přičemž všechny tyto prvky musí být rozmístěny logicky tak, abyste si co nejvíce usnadnili práci při přípravě pokrmů.

Kuchyně na míru vyrábí specialisti

Nicméně některé místnosti mají netradiční tvar, do kterého je velice těžké zakomponovat klasickou kuchyňskou linku. Ale výrobci, kteří mají bohaté zkušenosti a dlouholetou praxi, si poradí i se specifickým řešením. Ať už hledáte odborníka na kuchyně Olomouc anebo na kuchyně Brno, dovolujeme si vám představit společnost Stolařství Šimčák. Velkoobchody zaměřené na prodej nábytku sice nabízí sériově vyráběné kuchyně za atraktivní ceny, ale nejsou svými rozměry a provedením vyhovující do všech místností. Z tohoto důvodu spousta lidí preferuje výrobu na míru. Samostatnou kapitolu tvoří panelákové kuchyně, které jsou charakteristické menšími rozměry. Možná si myslíte, že v malém prostoru toho moc nevykouzlíte, ale specialista vám ukáže, že i paneláková kuchyň může být útulná a vzdušná. Obraťte se na letitého profesionála na kuchyně Ostrava, Olomouc či Brno. S nabídkou a projektem sestaveným na míru vašim požadavkům a potřebám budete spokojení.
ab
ab
ab
ab
ab