Kategorie

V létě je nejvhodnější čas na zateplení domu

Novým trendem je izolace stropu, která se dá realizovat během 3-5 hodin a ušetří až 30% unikajícího tepla. Léto je nejvhodnějším obdobím pro údržbu rodinného domu a revizi možností pro úspory z celoročního chodu domácnosti. Velké rezervy se nabízí ve vytápění, na kterém domácnosti velmi často utrácejí zbytečně právě nedostatečnému zateplení domu.
 

Izolace stropu

Značná část tepla uniká stropem, aniž by si to majitelé domů uvědomovali. Může tak docházet až k 30% úniku. Novým velmi efektivním trendem v zateplování se tak postupně stává právě izolace stropu. Jeho dodatečné zateplení je poměrně levné ve srovnání s výměnou oken a izolací fasády. Při investici od 30 do 60 tisíc korun, je možné dosáhnout značných úspor a návratnosti od 4 do 6 let.

Izolace MAGMARELAX

Oblíbeným materiálem pro zateplování se díky kvalitě a rychlé aplikaci stále více stává foukaná minerální izolace MAGMARELAX. Zateplování pomocí MAGMARELAXu je hotové během 3-5 hodin, aniž byste museli vystěhovat prostor nebo nějak výrazně narušovat chod svojí domácnosti. Pro nafoukání izolace stačí totiž několik otvorů. Je možné ji foukat také na otevřené plochy. Dalšími žádanými vlastnostmi této izolace je nehořlavost a odolnost proti plísním a vlhkosti. Foukaná technologie zaručí, že se izolační materiál dostane opravdu všude a dokáže vyplnit všechny mezery či skuliny. Výhradním dodavatelem systému foukané kamenné vlny MAGMARELAX je společnost IP Izolace Polná, která se specializuje na úsporu energií a izolace. „Posláním naší firmy je šetřit energii a tím i peníze našich zákazníkům. Kromě technického poradenství o zateplování, jim také rádi poradíme, jak postupovat, aby získali podporu z právě probíhajícího dotačního programu Zelená úsporám. Na našich stránkách www.dotaceprodum.cz, připravujeme speciální aplikaci - kalkulátor který bude nápomocen pro výpočet možné dotace, a jenž je zde nyní ve zkušebním provozu,“ říká Ing. Radim Vaněk, jednatel společnosti IP Izolace Polná.

Vyberte si izolaci a zjistěte její cenu v „Samoobsluze zateplení“

„Samoobsluha zateplení“ je jednoduchý nástroj, se kterým každý může pomocí několika kroků zjistit, jaká izolace je pro ně vhodná, jak ušetřit a jak vysokou investici si izolace vyžádá. Samoobsluha je k dispozici na stránkách www.ippolna.cz.

O Společnosti IP Izolace Polná

IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. je specializovaná firma zabývající se úsporou energií v prostředí veřejného a komerčního sektoru i domácností. Je výhradním dodavatelem systému foukané kamenné vlny MAGMARELAX pro Českou republiku. Společnost se zabývá také poradenskou činností, zejména pak návrhy opatření směřujících k úsporám nákladů za vytápění. Součástí služeb je také energetické poradenství včetně vypracování energetických auditů, odborných posudků, termografického měření, žádostí o dotace a komplexního vedení energetického hospodářství. Od roku 2003 má společnost zavedený systém řízení jakosti ISO 9001:2000 certifikovaný společností DNV. IP IZOLACE POLNÁ vznikla v roce 1995 jako fyzická osoba. V roce 1997 se přeměnila na společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. Do roku 2008 společnost zrealizovala zakázky pro více než 6 000 zákazníků s celkovým objemem přes 200 000 m3 izolace. Společnost se sídlem v Polné u Jihlavy nabízí zákaznický servis ve všech regionech České republiky. Své zastoupení má i na Slovensku.

Z tiskové zprávy ze dne 14. července 2009
Info, foto: IP Izolace Polná, www.ippolna.cz a na www.magmarelax.cz
 
ab
ab
ab
ab
ab