Kategorie

Stavíme, bydlíme

STAVÍME, BYDLÍME je stavební výstava, která nabídne mnoho inspirace pro opravy, rekonstrukce či modernizace bydlení. Výstava se koná v různých městech ČR v průběhu února až května. Již tento víkend STAVÍME, BYDLÍME v Břeclavi!

STAVÍME, BYDLÍME

Výstava s výstižným názvem STAVÍME, BYDLÍME je určena všem zájemcům o stavebnictví, kteří chtějí buď stavět od základů nebo rekonstruovat či modernizovat stávající bydlení, získat nové informace, využít široké nabídky služeb, ale hlavně se osobně setkat se svými dodavateli. Výstava STAVÍME, BYDLÍME se koná hned v několika městech v průběhu února a května. Je tedy možnost vybrat si, která akce se koná nejblíže k domovu.
Výstavy STAVÍME, BYDLÍME se konají:
19. - 20. 2. 2010 Stavíme, bydlíme Břeclav
3.- 4. 3. 2010 Stavíme, bydlíme Jihlava
19.- 20. 3. 2010 Stavíme, bydlíme Uherské Hradiště
24. - 25. 3. 2010 Stavíme, bydlíme Svitavy
31. 3 - 1. 4. 2010 Stavíme, bydlíme Ústí nad Orlicí
30. 4 -1 . 5. 2010 Stavíme, bydlíme Šumperk
Velkou výhodou je, že tento typ výstav také pravidelně navštěvují architekti, projektanti a odborní pracovníci prováděcích firem, které zde nacházejí množství cenných informací, novinek, nově zaváděných technologií v oblasti stavebnictví, interiérového i exteriérového vybavení. Výstava STAVÍME, BYDLÍME  je inspirace pro všechny. Již tento pátek a sobotu od 9.00 hod ( 19.-20. 2. 2010) se koná tato výstava v Břeclavi v kulturním domě DELTA!  V pátek se brány uzavřou v 18. hod., v sobotu  v 17.00 hod.

Co břeclavská výstava nabídne?

Základ tvoří maloobchodní i velkoobchodní nabídka stavebních materiálů - stavebnin pro hrubou stavbu, zdící betonové skořepinové tvárnice, nabídka střešních konstrukcí, barev a omítek, rovných plechů a svitků, trapézových plechů, plechových střešních krytin, okapových systémů, nosných trapézů a klempířských prvků. Ale objeví se zde i komínové systémy a kompletní realizace střech, garážová vrata, vjezdové brány a ploty, kované výrobky. Mnohé jistě zaujmou možnosti zateplovacích a izolačních systémů, jako jsou foukaná izolace či izolace pro sanaci vlhkého zdiva. Výstava STAVÍME, BYDLÍME  nabídne také úsporné vytápěnítepelné čerpadla či celkovou regulaci vytápění budov, použití vzduchotechniky, klimatizace, … .

Finanční poradce poradí, jak financovat stavbu

Všichni dobře víme, že stavba, menší přístavba a rekonstrukce domu či bytu není levnou a krátkodobou investicí. Aby tato investice byla efektivní, mohou návštěvníci využít služeb finančního poradce přímo na výstavě.

Vybavení interiéru

I vybavení interiéru je velice důležité. Pro zájemce je připravena nabídka zakázkové výroby zábradlí a schodišť (segmentových či točitých) nebo palubek se speciální povrchovou úpravou, která dává vyniknout přírodní povaze materiálu. Zajímavá bude i nabídka obkladů, dlažeb, podlahového topení, zámečnické výroby, systému fyzikální úpravy vody či potřeb pro domácnost, ale i možnosti výstavby fotovoltaických elektráren.

Nabídka pro milovníky relaxace ve vodě

Nebudou chybět ani masážní, relaxační bazény masážní přístroje pro domácí i komerční využití. Pro kutily pak výběr z kuchyňských dřezů, sprchových vaniček, ale i brousků nožů a nůžek pro domácnost či zahradních nůžek a dalšího nářadí. Na své si přijdou i dámy při ukázkách jednoduchého použití profesionální parní žehličky.
ab
ab
ab
ab
ab