Kategorie

Společně stvoříme domov

Moderní doba nabízí nepřeberné množství stylů a možností, jak si kreativně zařídit domov k obrazu svému. Hledáte-li něco opravdu výjimečného, v bytovém studiu Nobis se rádi staneme vaším průvodcem světem špičkového designu.

Díky individuálnímu přístupu, důrazu na detail a pozornosti věnované osobnosti každého klienta, navozují naše interiéry skutečný pocit komfortu, kvality a požitku z bydlení.

Víc než luxusní nábytek

Snažíme se nabídnout to nejlepší vyznavačům klasického i ultramoderního designu. V obou našich showroomech naleznete luxusní nábytek od předních evropských výrobců, ale to samo o sobě není nejpodstatnější. Zakládáme si na tom, že pouze neprodáváme nábytek, ale realizujeme vaše sny. S námi se každý stůl, každá šatní skříň, každá obývací stěna stává nenahraditelným dílkem, které má své přesné místo v mozaice vašeho života. V ideálním případě budeme již u architektonického návrhu interiéru, abychom zajistili jeho maximální soulad s následným designovým řešením. Dokážeme se vcítit do vašeho životního stylu a pomůžeme vám ujasnit si vlastní představy i specifické nároky na originální bydlení.

Bytový designér k vašim službám

Po celou dobu vám bude k dispozici perfektně sehraný tým kreativních designérů a zkušených bytových architektů, který zvládne plnit vaše přání dříve, než je vyslovíte. Postaráme se o vše od stavebních úprav až po finální předání na klíč. Součástí našich služeb je zajištění kompletní dokumentace.

Ať se rozhodnete pro klasický interiér s luxusním nábytkem v historizujícím stylu, nebo dáte přednost minimalistickému modernismu, ručíme vám za to, že společnými silami vytvoříme prostředí, jehož vzhled se vám nikdy neomrzí a do kterého se budete vždy rádi vracet a strávíte v něm spoustu krásných a nezapomenutelných chvil.
ab
ab
ab
ab
ab