Kategorie

Špička na trhu s dílenským nábytkem - společnost POLAK CZ

Potřebujete vybavit dílnu nebo provoz své firmy? Pak jistě hledáte kvalitní a maximálně praktický dílenský nábytek. Výrobní program společnosti POLAK CZ s.r.o. vám právě takové vybavení nabídne.
Díky širokému sortimentu zboží budete mít svou dílnu vybavenou přesně podle vašich konkrétních potřeb.

Veškeré vybavení pro dílnu a provoz

Ať už je předmětem vaší činnosti cokoliv, mezi základním vybavením dílny jistě budete potřebovat pracovní dílenské stoly. Můžete zvolit základní pracovní ponky bez možnosti uložení nářadí i stoly se zásuvkami a úložnými kontejnery, případně mobilní dílenské ponky. Všechny jsou velmi kvalitní a stabilní. K uložení nářadí a dalších nezbytností skvěle poslouží dílenské skříně. Tyto kovové skříně na nářadí jsou k dostání v různých typech, aby odpovídaly potřebám každé dílny. Stejně jsou na tom i zásuvkové dílenské skříně, které bezpečně a přehledně uschovají všechny menší předměty. Další možností, jak mít vše uspořádané, ale přitom neustále po ruce, jsou velmi oblíbené pojízdné vozíky. K výrobnímu programu společnosti samozřejmě patří i plechové šatní skříně, které se hodí do šaten provozů, ale také společenských zařízení, jako jsou kryté bazény, koupaliště či sportoviště. Všechen dílenský nábytek je vzájemně kompatibilní, díky čemuž umožňuje vybavit jakoukoliv dílnu nebo provoz.

Profesionálové na svém místě

Společnost POLAK CZ s.r.o. je předním českým výrobcem dílenského nábytku, za kterým stojí historie píšící se již od roku 1991. Nabízí velmi široký sortiment produktů, který jinde v ČR jen těžko najdete. Všechny produkty se vyrábí v Česku v moderním provozu s automatizovanými výrobními linkami, dodávány jsou ale také do zahraničí. Kromě stabilní nabídky praxí ověřených výrobků vyvíjí vlastní vývojové oddělení společnosti i neustálé novinky a inovace, se kterými pak firma přichází na trh. Tady své práci prostě rozumí, přesvědčete se o tom i vy.
ab
ab
ab
ab
ab