Kategorie

Soutěž o nejkrásnější kuchyň

Dovolte nám, abychom Vás pozvali k účasti v naší první "velké" čtenářské soutěži. Mezi výherce rozdělíme ceny v celkové hodnotě 11 000 korun. Sponzorem soutěže je knižní nakladatelství Computer Press (http://knihy.cpress.cz/).
 

A co jsme si pro Vás připravili? Potěšíme ty z Vás, kdo si hýčkáte svoji kuchyň. Pošlete nám fotografie (maximálně 5) Vaší kuchyňské linky, případně dalšího zařízení a přidejte stručný komentář v rozsahu do 1 000 znaků. Zajímá nás, kdo vyráběl Vaši kuchyňskou linku, jak je stará, proč jste se rozhodli právě pro tento typ, co je pro Vás v kuchyni důležité, můžete přidat také její pořizovací cenu a pochopitelně postřehy, jak jste s ní spokojeni.

Soutěž o nejkrásnější kuchyň ukončena.

Příspěvky budou zveřejněny 2. dubna na této adrese .

 O co se konkrétně soutěží?

1. až 3. místo: Balíček knih z edice Abeceda zahrady od nakladatelství Computer Press v hodnotě 2 999 Kč/ 4 499 Sk (více informací na: http://knihy.cpress.cz/Hobby/Book.asp?ID=1959) 4. až 10. místo: Kniha Architektura zahrady od nakladatelství Computer Press v hodnotě 159 Kč/ 199 Sk (více informací na: http://knihy.cpress.cz/Hobby/Book.asp?ID=1275) O výhercích rozhodnou svými hlasy čtenáři www.svet-bydleni.cz. Hlasování proběhne od 1. do 15. dubna 2007 na www.svet-bydleni.cz. S výsledky soutěže Vás na našich stránkách seznámíme 16. dubna 2007. Věříme, že Vás coby milovníky kvalitního bydlení naše soutěž oslovila a těšíme se na Vaše příspěvky. Pochopitelně Vám všem držíme palce, hlavní výhra podle nás opravdu stojí za to. Váš www.svet-bydleni.cz

 
ab
ab
ab
ab
ab