Kategorie

Soutěž o náhrdelník s křišťálem Swarovski byla ukončena!

Na portálu Světa bydlení jste až do dnešního dne mohli diskutovat na téma Zahrada v červenci s vidinou krásného nového náhrdelníku. Zaslané komentáře jsme ohodnotili, majiteli nejoriginálnějšího příspěvku zasíláme slibovaný náhrdelník.
O křišťál Swarovski se utkalo celkem osm komentářů. Musíme uznat, že vybrat ten nejzajímavější bylo tentokrát dosti složité. Hned několik komentářů si získalo naše sympatie, vyhrát samozřejmě ale může jen jeden. Nakonec jsme se rozhodli pro komentář paní (slečny) Majky, a to z toho důvodu, že nás opravdu pobavil svou upřímností:
Velmi zdravím redakci Světa bydlení! Musím uznat, že některé Vaše články jsou lepší a lepší, a to nejen co se grafické úpravy týče. Článek Zahrada v červenci chválím za to, že skutečně obsahuje dostatek potřebných informací a rad. Nemám ráda bezobsažné omílání, které mi nic nepřinese. Děkuji proto autorovi za jeho profesionalitu. Bohužel musím přiznat, že tento příspěvek píši z čistě ziskuchtivého důvodu - křišťál Swarovski se mi opravdu líbí a můj dekolt by si na něj jistě brzy zvykl:). Mé komentáře se jinak zaměřují spíše na články v kategoriích design a umění. To ovšem naznamená, že články o zahradách nečtu! Jsem dívka zvídává, která však bohužel ještě nemá svůj domek ani prostor na pěstování rostlin:(. Velmi se těším na to, až budu moci čerpat z Vašich článků pro svou vlastní krásnou zahradu:). Světu bydlení přeji mnoho zvídavých čtenářů! Pokud mne vylosujete, děkuji předem:).
S pozdravem Majka

 Výherkyni upřímně gratulujeme!

Ostatním autorům komentářů bychom chtěli velmi poděkovat za jejich příspěvky, doufáme, že na nás nezanevřenou a zkusí své štěstí znovu. Upozorňujeme všechny čtenáře Světa bydlení, že dalším dárkem, který pro ně máme připravený, je exkluzivní flashdisk z limitované edice od firmy Bloom! Diskutujte nad článkem „Jak předejít krádežím“ a získejte tento malá, ale v dnešní době velmi potřebný dáreček…
Sledujte Svět bydlení, zajímavé ceny jsou tu stále ve hře!
ab
ab
ab
ab
ab