Kategorie

Soutěž o nábytek Jeko: Vánoční dárky, které potěší

Soutěž o nábytek Jeko: Vánoční dárky, které potěší
Každý rok je to pořád stejné. Všichni se honíme za vánočními dárky, místo toho, abychom si užívali rodinné pohody v přítomnosti naší blízkých. Tento rok může být v klidu a míru. V internetovém obchodu Nábytek Jeko najdete výrobky, které vykouzlí úsměv nejen u vašich dětí, ale i prarodičů nebo partnera.

Soutěžte s námi o poukázku na nákup nábytku Jeko v hodnotě 4000 korun. Soutěžní otázku najdete na konci článku.

Něco pro děti

Specializovaný prodejce na nábytek nově otevřel sekci Vánoční dárky, kde na vás čeká nábytek a bytové doplňky s různými slevami. Nabídka vánočních dárků začíná  se slevou 15% a končí 30%. Ratolestem můžete opatřit novou postel s vyobrazením hezkých pohádkových motivů.  Klukům udělá radost dětská postel ve tvaru autíčka, lokomotivy nebo hasičského nákladních auta. Tyto pohádkové postele firma nabízí i v patrovém provedení. Dětské postele splňují přísné požadavky. Mají zaoblené hrany a grafiky na čele postele jsou laminovány speciální technikou, která má dlouhodobou životnost. Stejně tak si přijdou na své i malé princezny, na které čeká princeznovský kočár s velkými koly nebo dětská postel s Hello Kitty.

Vánoční dárek pro partnera

V nabídce e-obchodu Nábytek Jeko se nachází houpací křesla vyrobená ze dřeva. Při čtení knížky nebo relaxaci je houpací křeslo ideálním partnerem pro pohodové chvíle. Houpací křesla a sítě e-shop nabízí i v bavlněné provedení. Máte-li doma workoholika, určitě uvítá praktický stolek pod notebook. Tento atypický stolek si můžete vybrat z mnoha barev a typů. Stolky pod notebooky se používají na sedačce, při sezení v posteli, na zemi nebo v jakémkoli cestovním prostředku. Jsou lehké a snadno přenositelné. Vhodným vánočním dárkem se v posledních letech stal němý sluha. Tento pomocník zastane úlohu věšáku. Své místo nalezne obvykle v ložnici, v dětském pokoji nebo i v šatně.

Vánoční dárky pro všechny členy rodiny

Co určitě nesmí chybět ve vašem interiéru jsou sedací pytle. Sedací vaky zastanou funkci židle, ale i odkládacího stolku. Své místo mají v každé rodině.  Výrobci sedacích pytlů myslí nejen na děti (sedací pytle v podobě příšerky), ale i na dospěláky. Pořídit si je lze v pravé kůži, v eko kůži, riflovině nebo jiném provedení za přiměřenou cenu. Pokud jste se rozhodli na vánoce vyměnit nábytek v interiéru, doporučujeme vám levné kuchyně v klasickém i moderním pojetí nebo originální koupelnové sestavy za velmi příjemné ceny. Vše naleznete ve specializovaném internetovém obchodu Nábytek Jeko.cz.

Soutěžní otázka

Na kolika procentech začínají vánoční slevy v e-shopu nábytku Jeko? a) 5 % b) 10 % c) 15 % Správné odpovědi zasílejte do 31. prosince 2012 na adresu info@svet-bydleni.cz. Do předmětu e-mailu stačí zadat "Soutěž Jeko". Vylosovaný výherce obdrží poukázku na nákup nábytku Jeko v hodnotě 4000 Kč. Soutěž se řídí pravidly soutěží na stránkách Svět bydlení.

ab
ab
ab
ab
ab