Kategorie

„Skládací“ podlahy

Podlaha tvoří základ každé místnosti, to je bez debat. Vybrat tu pravou, která by splňovala všechny námi požadované nároky, je však leckdy pořádný oříšek.
Jiná se hodí do kuchyně, do koupelny, ložnice i obývacího pokoje. Mějte na paměti, že podlahovou krytinu pořizujete na dlouhé roky, proto se soustřeďte na její vysokou trvanlivost a nezničitelnost. Hitem poslední doby jsou podlahy zámkovými systémy.

Do koupelny i kuchyně

Při volbě podlahy je třeba brát v úvahu řadu faktorů. Kromě ceny a vzhledu je to také její údržba a pokládka. Pokud už máte dost všeho lepení a svařování, pak vsaďte na vinylové podlahy se zámkem, které se montují pomocí unikátního zámkového systému. Hravě to zvládnete sami bez pomoci odborníka – za práci tak ušetříte. Hodí se do každého prostoru, umístit ji můžete i do koupelny nebo kuchyně, protože skvěle odolá také vodě a vlhkosti.

Do garáže

Velký kumšt je vybrat podlahu do garáže. Tato místnost totiž neslouží jen k uschování dopravních prostředků, ale často ji využíváme také jako sklad nejrůznějších nástrojů a nářadí či kutilskou dílnu. Výběr podlahové krytiny do tohoto multifunkčního prostoru je nelehkým úkolem - musí odolat vlhkosti, mechanické zátěži i chemikáliím, čas od času totiž může z vozidla vytékat olej, benzín nebo jiná kapalina. Všechny tyto požadavky beze zbytku splňuje průmyslová dlažba Fortelock, která vydrží déle než klasický beton nebo keramické dlaždice. Tlumí hluk i vibrace v místnosti, fungují také jako tepelný izolant. A praktická je rovněž pokud jde o údržbu - postačí ji pouze zamést nebo setřít a je hotovo.

Nebojte se barev

Kromě garáže najde své uplatnění také v dílně, hodí se i do sklepa a jiných pracovních a užitkových místností. Vydrží zatížení motorek, osobních, nákladních i hasičských aut. Jejich jednoduchou pokládku zvládne i opravdový laik, dlaždice mají zámek pro rychlou pokládku, lehce se do sebe zacvakají – princip je podobný jako při skládání puzzle. Umístit ji můžete na starší i nové betonového podklady různé kvality. K dostání jsou v široké škále barev, takže si ji můžete vyskládat třeba do efektní barevné šachovnice. Vytvářet lze i jednoduché obrazce nebo barevné zóny. Tak, popusťte uzdu své fantazii a kreativitě!
ab
ab
ab
ab
ab