Kategorie

Seart – poctivý nábytek s něcím navíc

Chcete od svého nábytku více než jen uniformní design, průměrnou kvalitu a průměrnou životnost? Jsme Seart - výrobce a prodejce poctivého masivního dřevěného nábytku s duší ruční výroby. Proč je náš nábytek lepší?

Protože je:

Navržen umělci, ne ekonomy

Při prvním zběžném pohledu na naše kolekce asi budete zaraženi. Podobné zboží v letácích diskontů s nábytkem nenaleznete. Proč? Protože naši designéři pracují jinak než ti, které zaměstnávají nábytkoví giganti. Hrají si s křivkami, barvami a materiály, aniž by byly omezováni cenovými kalkulacemi. Nemusí se ohlížet na desetiny halíře, uspořené na každém prkně Vaší budoucí postele. Vymýšlejí a navrhují nábytek tak, jak to truhláři dělali staletí před průmyslovou revolucí. Tak, aby Vám sloužil do té doby, než se jej sami rozhodnete vyměnit.Tak, aby zdobil každou místnost, ne aby zapadl do šedi. Tak, abyste při pohledu na něj viděli odraz své osobnosti a ne věc, kterou mají i všichni Vaši známí. Samozřejmě svými kolekcemi sledujeme aktuální trendy bytového designu. Ať už však sáhnete po moderním, tradičním či stylizovaném nábytku, vždy od nás naleznete něco navíc. Přesvědčte se sami – shlédněte výkladní skříň našich kolekcí na Seart.cz.

Vyroben řemeslníky, ne dělníky

V nábytkové výrobě hraje prim zručnost, preciznost a know-how výrobce. Seart zaměstnává pouze ty nejlepší řemeslníky, kteří perfektně vědí, co se dřevem dělat. Za každý kus nábytku, který Vám prodáme, osobně odpovídá některý z našich truhlářů. Dohlížel na něj od počátku výroby až po finální úpravu a kompletaci. Vysoká jakost masivního dřeva, precizní opracování, perfektní slícování spojů, naprostá odolnost a pevnost, ale i estetická dokonalost. To jsou parametry, které u každého kusu nábytku bedlivě sledujeme od začátku výrobního procesu až po chvíli, kdy jej zdarma odešleme k Vám domů. A to je také důvod, proč se můžeme chlubit nadstandardní kvalitou našich výrobků. Nadstandardní kvalitou, která s sebou přináší enormní odolnost, velmi dlouhou životnost a naprostou spokojenost Vás, našich zákazníků. A ta je naším hlavním cílem.

Prodáván výrobcem, ne obchodníkem

Ptáte se, kde je rozdíl? Obchodník vidí zboží, komoditu, kterou někde nakoupí a jinde zase odprodá s co možná nejvyšším ziskem. My neprodáváme krabice omotané celofánem, prodáváme nábytek. Se vší péčí, která k tomuto tovaru patří. Díky tomu jsme Vám schopni nabídnout mnohem více, než běžní prodejci. Například vysokou míru individualizace. Téměř každý kousek nábytku si můžete vyladit přesně podle svého vkusu často až desítkami volitelných součástí, dekorů, povrchových úprav a příslušenství. A to přímo na stránkách eshopu Seart, na pár kliknutí. To vše v naprostém pohodlí a bez zbytečného navyšování ceny. Zkrátka a dobře: nabízíme Vám možnost sestavit si nábytek na míru za cenu průmyslové výroby!

Nabízen klientům, ne spotřebitelům

V Seart se nezabýváme zásobováním diskontů, neplníme katalogy výprodejů. Namísto krmení spotřebitelů se věnujeme hýčkání svých klientů. Proto Vám dopravíme veškerý nábytek až do domu zdarma. Proto vybíráme z mnoha konceptů jen ty nejzdařilejší, které Vám můžeme nabídnout s pocitem dobře odvedené práce. Proto si ceníme Vaší přízně a odměňujeme věrné zákazníky všemožnými výhodami (viz. náš profil na Facebooku). Proto Vám nabízíme „něco navíc“.

ab
ab
ab
ab
ab