Kategorie

Roztomilá dekorace do dětských pokojíčků

Roztomilá dekorace do dětských pokojíčků

Nechte se inspirovat jednoduchými doplňky do dětských pokojíčků, které oživí i ozvláštní!

 

Pokud fandíte spíše nenápadnosti, jednoznačně můžete dát šanci jemným doplňkům ve světlých tónech, ať už mají kteroukoliv podobu, slona nakresleného jedním tahem nebo barevným praporkům. Nezapomeňte také na barevný koberec, který slouží jednak jako hezký doplněk, ale také jako praktické místo na hraní pro vaše děti. 

Pokud naopak máte radši různorodost a barvivost, založte si v pokojíčku zeď slávy, na kterou budete umisťovat každý úspěch přímo z rukou vašeho malého umělce. O originalitu nebude nouze, stejně jako o motivaci! Anebo tabuli, na kterou nakreslíte oblíbené motivy rovnou. Tím, že je tabule omyvatelná, si můžete pokojík vyzdobit kdykoli vás napadne znovu a znovu. Taková zeď nikdy neomrzí. 

Jestliže jste náročnější, rozhodně vás osloví nábytek o neobvyklých tvarech. Hexagony nebo elegantně oblé police rozhodně ozvláštní hranaté stereotypy. Nábytek navíc nemusí být pouze koupený v běžných obchodech, takové police vytvořené z dřevěných krabic dobře vypadají, jsou praktické a můžete je použít i jako přenosné boxy na hračky nebo na knížky. 

A pokud se snažíte vyhovět zároveň roztomilosti a pohodlí, můžete vsadit na doplňky v podobě měkkých polštářů, které vesele oživí jednak gauč, ale zároveň i celou místnost.

ab
ab
ab
ab
ab