Kategorie

Představení unikátního materiálu Albistone

Představení unikátního materiálu Albistone
Bazén, který nevybledne, je odolný a s dlouhou životností, nemusí být jen vzdálenou představou. Na trhu je mnoho typů bazénů, některé jsou více odolné, jiné méně, záleží i na tom, kolik jste ochotni zaplatit.

K oblíbeným typům patří třeba laminátové bazény. Vhodně zvoleným bazénem dobře investujete na mnoho let dopředu. Když už zapouštíme bazén, je s tím spojeno mnoho námahy, času, financí a stavebních úprav. Výměna nebo oprava bazénů do země je pak nejen nákladná, ale i technicky náročná. Zcela novým a revolučním materiálem je Albistone®. Pokud chcete bazén, který bude vypadat stále dobře a sloužit bez problémů, určitě je to chytrá volba. O jaký materiál se vlastně jedná a čím je tak výjimečný? Unikátní složení, které vychází ze zkušeností ohledně materiálů používaných v minulém desetiletí. Cílem bylo vyvinout materiál, který nestárne tak rychle, a který si nežádá časté obnovy. Tím se ušetří finance i čas.

Jaké výhody vám bazény Albixon z unikátního materiálu Albistone® nabízejí?

Barevná stálost

Materiál nebledne vlivem slunečního záření díky maximální UV stabilizaci. Odpadá nejen ztráta barvy, ale i ztráta lesku nebo šednutí.

Odolnost vůči mechanickému poškození

Nemusíte se bát, že bazén prorazíte, například při divokých hrách dětí nebo při instalaci doplňkových prvků. Nehrozí ztenčení vrstvy, únik vody nebo dokonce prasknutí. Má tedy vysokou rázovou houževnatost.

Výborné tepelně-izolační vlastnosti, mrazuvzdornost

Albistone® odolá jakékoliv nepřízni počasí, zahradní bazény mohou být vystaveny teplotám od -40°C do +70°C.

Naprostá zdravotní nezávadnost

Tento materiál odpovídá předpisům pro styk s potravinami a pitnou vodou. Nevylučuje žádné chemikálie a je vhodný i pro alergiky nebo malé děti.

Dlouhá životnost

Samonosné zapuštěné bazény jsou investicí, a proto se určitě vyplatí investovat do dlouholeté kvality.

Ekologičnost

Při výrobě nevznikají škodlivé látky a materiál Albistone® je navíc 100% recyklovatelný. Bazény z revolučního materiálu Albistone®, ale i mnoho dalších, jako jsou foliové, laminátové nebo přelivové bazény, zakoupíte na www.albixon.cz. V nabídce jsou i vířivky a infrasauny.

ab
ab
ab
ab
ab