Kategorie

Předokenní rolety představují lepší úsporu tepla a vyšší bezpečí

Předokenní rolety představují lepší úsporu tepla a vyšší bezpečí
Venkovní stínící technika se liší především svým vzhledem a užitnými vlastnostmi. Předokenní rolety se prodírají do popředí, přičemž na plné čáře poráží tradiční žaluzie.
Vyznačují se lepšími tepelně izolačními vlastnostmi, vyšší ochranou před ničivými vlivy počasí a před hlukem. A dokonce předokenní rolety odstrašují nevítané návštěvníky. Výběr konkrétního modelu předokenních rolet záleží na tom, zda je chcete instalovat během realizace novostavby, během rekonstrukce domu anebo pouze dodatečně na už hotovou nemovitost. V závislosti na tom je zvolený správný způsob zabudování boxu, do něhož se bude roleta navíjet.

Z jakého materiálu se rolety vyrábí?

K výrobě jednotlivých lamel se používá hliník. Výsledkem jsou zateplené hliníkové lamely, které se pyšní minimalistickým designem. Vybrat si můžete z pestré palety barevných odstínů, ale nechybí ani tradiční imitace dřeva. Předokenní rolety sluší jakémukoliv typu budovy, ať už se jedná o nadčasovou vilu anebo rustikální srub. Rolety se dají ovládat dvojím způsobem, a to buď mechanicky, nebo elektrickým pohonem. Ačkoliv mechanický systém ovládání pomocí popruhu či kliky je levnější, mnohem vyšší komfort slibuje elektrický motorek. Stisknutím jednoho tlačítka se vám rolety vytáhnou či zatáhnou. Předokenní rolety dokážou snížit náklady na vytápění až o 30 %, což v období topné sezóny určitě oceníte. V letním období vás zase potěší, že do interiéru nebude pronikat teplo zvenčí, a proto nebudete potřebovat ani klimatizaci. V oblasti stínící techniky působí společnost LOMAX, která disponuje 80 pobočkami po celé České republice a na Slovensku. Vedle stínící techniky má ve svém produktovém portfoliu garážová vrata, přičemž se jedná o největšího výrobce garážových vrat. Investujte do ryze českého výrobku, který respektuje veškeré normy Evropské unie.
ab
ab
ab
ab
ab