Kategorie

Pozvánka na Zelený svět

Zelený svět 2007 se bude konat již tradičně první pátek a sobotu v měsíci září a to 7. – 8.9. 2007 na brněnském výstavišti v pavilonu C. Jedná se již o 8. ročník této výstavy.
Zelený svět je největší, dva dny trvající odborný zahradnický kontraktační veletrh v ČR, který vytváří prostor pro prezentaci zúčastněných firem, pro uzavírání obchodních kontraktů a navázání spolupráce. Souběžně probíhá celodenní doprovodný program. A to především odborné přednášky na dané téma s možností prezentace produktů a ukázky aranžování profesionálních floristů.

Vše pro zahradu

Každoročně se veletrhu účastní přibližně 45 vystavovatelů ze 6 zemí Evropy. Zastoupeni jsou především pěstitelé okrasných a ovocných dřevin, květináři, zahradní centra a architekti, prodejci zahradní techniky a mechanizace a také firmy zabývající se skleníkovou a závlahovou technikou. Zhruba 1400 návštěvníků má možnost expozice a doprovodný program shlédnout na ploše 1255 m2. Vystavovatelé mají k dispozici volné vstupenky pro své zákazníky, které jsou odbornou veřejností plně využívány Odborníci tvoří cca 80 % návštěvníků. Jsou to především obchodníci, architekti, pěstitelé a floristé. Veletrh je neprodejní - je ryze odborný a proto se těší velké oblibě u zahradnické a obchodní odborné veřejnosti nejen z České republiky.

Místo pro setkávání odborníků

Pořadatelem je Asociace zahradnického výstavnictví. Jedná se o neziskovou organizaci sdružující fyzické a právnické osoby, zabývající se pěstováním, obchodováním nebo realizacemi v oboru zahradnickém. Hlavním posláním asociace je organizace prestižního komerčního zahradnického veletrhu v ČR, který má za cíl vytvořit prostor pro setkávání odborníků středoevropského regionu a prezentaci zahradnického oboru mezi odbornou veřejností z příbuzných oborů a také laickou veřejností.
ab
ab
ab
ab
ab