Kategorie

Pomocníci nejen na léto

Když se teploměr šplhá přes 30°C a ani spásný stín neposkytuje vytouženou úlevu, je čas nasadit do boje proti teplu "těžší" zbraně. Obzvláště vhod nám tehdy přijdou malí kuchyňský pomocníci jako je výrobník ledu nebo zmrzliny.
Způsobů osvěžení máte na výběr hned několik. Od vlastnoručně vyrobené zmrzliny, přes ledové nápoje či lahodně vychlazené víno.

Ledovače můžete pořídit již od 5 990Kč

Výrobník ledu

Přenosný výrobník ledu oceníte zvláště při zahradním posezení. V případě potřeby přinesete na stůl přenosný výrobník a každý si dle libosti nabere takové množství ledových kostek, jaké chce bez toho, aby led roztál. Ledovač má velikost cca 30x30x30cm, což odpovídá velikosti menšího fritovacího hrnce. Jeho obsluha je velice snadná. Do zásobníku nalijete potřebné množství vody, dle. velikosti přístroje, většinou však cca 2 l, a za zhruba 15 minut se vyrobí ledové kostky. Cyklus mrazení můžete dle potřeby opakovat. Ledovače jsou nabízeny v módní stříbrné barvě nebo v levnější bílé.

Přístroj na výrobu zmrzliny potěší hlavně děti

Výrobník zmrzliny

Výrobník zmrzliny potěší hlavně děti. Domácí zmrzlina z vybraných ingrediencí však jistě zachutná i dospělým. Zmrzlina v létě osvěží a pokud si ji vyrobíme sami, nemusíme se obávat střevních problémů. Výroba zmrzliny je snadná: připravíme si na malé kousky nakrájené ovoce podle toho, jakou zmrzlinu budeme vyrábět. Přisladíme moučkovým cukrem a přidáme kondenzované mléko nebo smetanu. Podle chuti můžeme přidat oříšky, hrozinky nebo kapku likéru. Ingredience vpravíme do výrobníku a ten již směs sám zpracuje. Za 20-40 minut umíchá a vychladí cca 1,7 litru (plná náplň).

Chladící boxy mohou vhodně doplnit design vašeho bytu

Vinotéky a malé chladící boxy

Stále méně lidí vlastní chladný sklep. V panelových domech nejsou sklepy dostatečně chladné a  u novostaveb se většinou nebudují. Proto pak řešíme dilema, kam uskladnit nápoje. Milovníci vína potvrdí, že k jeho skladování jsou potřebné stálé podmínky. Výrobci chlazení pro tento účel nabízejí vinotéky. Mají objem od cca 60 do 400 litrů, prosklené dveře a zóny chlazení rozdělené pro různé typy vín. Vnitřní prostor je většinou stylově rozčleněn pomocí dřevěných poliček. Nejenom v létě pak oceníme malé chladící boxy. Jsou vhodné pro uskladnění čokoládových sladkostí ale i léků nebo kosmetiky.
ab
ab
ab
ab
ab