Kategorie

Pohledové stěrky Pandomo jsou ideální pro moderní bydlení

Pohledové stěrky Pandomo jsou ideální pro moderní bydlení
Jaké jsou podlahy a stěny s ideálními vlastnostmi? Obvykle od nich očekáváme kromě pěkného vzhledu i odolnost, stálobarevnost, a aby se snadno udržovaly.
U podlahy často potřebujeme i vhodnost pro podlahové topení. Pokud k tomu přidáme i touhu po originalitě a zajímavém povrchu, není divu, že se nám nevybírá zrovna snadno. Všechna tato kritéria ale splní pohledové stěrky Pandomo s betonovým vzhledem.

Betonový povrch rozhodně není nuda!

Možná si říkáte, zda to nebude vypadat divně. Surový povrch betonu je ale v kurzu a určitě vás příjemně překvapí. Navíc, rozhodně nemusí být nudně šedivý, pokud nechcete. Na výběr je z tak široké barevné škály, že nebudete vědět, který odstín dřív vybrat. A to není vše, můžete volit mezi lesklým a sametově matným povrchem! K velkým pozitivům patří u stěrky Pandomo její stálobarevnost, takže se nemusíte bát, že vaše vysněná barva vybledne nebo zašedne. Problém nepředstavují ani nevšední až bláznivé barevné kreace, ve kterých se bude kombinovat více odstínů. Záleží jen na vaší fantazii a šikovnosti toho, kdo bude povrch realizovat. Foto: Ardex-pandomo.com

Co jsou vlastně pohledové betonové stěrky

Betonové stěrky Pandomo jsou vlastně tenkou vrstvou hmoty složené z cementu a příměsí, která se nanáší na podklad. Právě příměsi pak dodávají finální jedinečný vzhled. Podklad pod tyto stěrky je třeba opatřit lepící hmotou, nejlépe s výztužnou tkaninou, aby nedocházelo k praskání. Samotná stěrka sice nepraská, ale vlivem nekvalitního podkladu se tak stát může.

Výhody povrchů Pandomo

Stěny a podlahy Pandomo se vyznačují hladkým povrchem bez spár, snadno se udržují a jen tak nehrozí jejich zašpinění či změna barvy. Díky svému monolitickému vzhledu se hodí jak do domácností, tak do zatěžovaných komerčních prostor, kde jsou stěny, schody, parapety nebo podlahy vystavovány více nepříznivým faktorům. Použití tohoto typu stěrky prakticky není nijak omezeno a je možnost různých povrchových úprav. Pokud budete tuto stěrku vybírat, zvolte nejlépe prověřeného a certifikovaného partnera v ČR, kterým je firma AB Parket.
ab
ab
ab
ab
ab