Kategorie

NOVÁ SOUTĚŽ! Diskutujte a získejte sadu na víno

Máme pro vás novou soutěž! Velmi jednoduchým způsobem můžete získat originální sadu na víno, stačí přidat zajímavý komentář ke článku Bydlení je hra.
Každý měsíc pro vás vybíráme nový článek, jehož nejoriginálnější komentář odměňujeme taktéž originálním dárkem. Pro měsíc září jsme vybrali článek s názvem Bydlení je hra, aneb jak vznikají oblíbené pořady o bydlení.

Jak se vám líbí televizní pořady o bydlení?

V tomto článku najdete zajímavý rozhovor s Kamilou Teslíkovou, autorkou televizních pořadů o bydlení, zahradě aj. Jistě tyto pořady znáte, rádi bychom znali váš názor na ně, můžete samozřejmě přijít s novými nápady, svěřte se, co byste rádi v televizi viděli. Zajímalo by nás také vaše srovnání s podobnými pořady, které vysílají komerční televize. Ovšem fantazii se meze nekladou, přispějte jakýmkoliv komentářem a účastněte se tak soutěže o sadu na víno.

Vhodný dárek

Soutěžit mezi sebou nemusí pouze vinaři. Nepijete-li víno, můžete tuto dárkovou sadu v elegantní kazetě využít jako dárek pro někoho blízkého či kolegu v práci. Podobné věci se vždycky hodí. Dárková sada obsahuje otvírák s vývrtkou, kroužek na hrdlo, teploměr a nálevku.
Velmi se těšíme na vaše komentáře! Diskutujte a vyhrajte!
 
ab
ab
ab
ab
ab