Kategorie
Kategorie: Video

Nemůžete si dovolit vysněné bydlení? Našli jsme kreativní řešeníLíbilo se vám video? Dejte nám o tom vědět kliknutím na ikonu

Ve čtvrtek 5. září 2019 na Karlínském náměstí vyrostlo malé stanové městečko. A nebylo ledajaké... Jednotlivé stany vybavily známé osobnosti: designérka Zuzana Kaščáková, influencer The Fotr a moderátor Evropy 2 Petr Říbal s partnerkou Míšou Hávovou a psí holčičkou Missi.

Mladí nedosáhnou na vlastní bydlení

Mladí lidé se často potýkají s tím, že je pro ně vlastní bydlení ve velkých městech nedosažitelné. A právě na tuhle problematiku chtěla Raiffeisen stavební spořitelna poukázat svojí jednodenní akcí Startovací město.

V jeho rámci vyrostly na Karlínském náměstí stany se zařízením, na jehož vybavení každá z osobností dostala rozpočet 25 000 Kč. O dětský pokoj se postarala bytová designérka Zuzana Kaščáková, která píše blog Iconioo, obývací pokoj si vzal na starosti moderátor Evropy 2 Petr Říbal, kterému pomáhala přítelkyně Míša Hávová, a ložnici influencer Dan, kterého na Instagramu najdete pod přezdívkou The Fotr.

Program nabídl spoustu zábavy

V rámci happeningu proběhlo i několik zajímavých besed. Například se o svoje zkušenosti podělily zakladatelky re-use centra a veřejné nábytkové dílny Z pokoje do pokoje, které restaurováním vrací život starému nábytku.

A protože se akce zúčastnila také spousta dětí, nechyběla v jednom ze stanů kreativní dílnička. V ní si kromě omalovánek mohli malí umělci ozdobit dekoraci do pokojíčku – ručně šitou panenku nebo panáčka.

Celý den se nesl v duchu zábavy a jeho účastníci i organizátoři si ho skvěle užili. Děkujeme všem, co přišli!

Fotogalerie

+12
+10
ab
ab
ab
ab
ab