Kategorie

Nejlepší adresy v Praze? Známe je!

Nejlepší adresy v Praze? Známe je!
Proč bydlet v centru Pokud nejste zarytí zahrádkáři nebo přespolní běžci, bydlení v centru si zamilujete. Všechno budete mít na dosah ruky – úřady, obchody, banky, restaurace i kavárny. A pokud večer vyrazíte za zábavou

Proč bydlet v centru

Pokud nejste zarytí zahrádkáři nebo přespolní běžci, bydlení v centru si zamilujete. Všechno budete mít na dosah ruky – úřady, obchody, banky, restaurace i kavárny. A pokud večer vyrazíte za zábavou, nemusíte řešit noční dopravu a taxíky. Prostě domů půjdete po svých, protože to bude kousek. V centru města najdete pro své děti ty nejlepší školy a školky a odpoledne pro ně nebude problém navštěvovat zájmové kroužky v místě bydliště.

Vinohrady

Genius loci královských Vinohrad je přímo pověstný. Na každém kroku narazíte na útulnou hospůdku nebo kavárnu. Tato lokalita disponuje kompletní občanskou vybaveností a nepřekonatelnou dopravní dostupností do centra. Konají se zde také vyhlášené farmářské trhy.

Vyšehrad

Bydlení na bájném Vyšehradě ocení všichni milovníci historie a přírody, kteří se zároveň nechtějí vzdalovat od centra metropole. Klidná poloha umožňuje sportovní volnočasové vyžití při zachování občanské dopravní dostupnosti. Ostatně na koupaliště do Podolí nebo na Náplavku pohodlně seběhnete i pěšky.

Malá Strana

Blíž srdci města než na Malé Straně už být nemůžete. Čilý ruch, vysoká koncentrace památek a neutuchající pouliční život budou vyhovovat všem, kteří se rádi ocitají v centru dění. A bydlení v krásných historických domech je jako stvořené pro romantické duše.

Vyberte si bydlení sami

Sehnat vysněný byt v lukrativní oblasti nebývá zrovna snadný úkol. Proto vám doporučujeme obrátit se na seriózní realitní kancelář, která se prodejem bytů v Praze zabývá. Stejně tak i v případě, že sami chcete prodat byt či nemovitost, byste měli vyhledat zastoupení realitní společnosti, která vás ochrání před případnými nesolidními zájemci.

ab
ab
ab
ab
ab