Kategorie

Najměte si bezpečnostní agenturu

Firma vznikla roku 1992, a brzy začala poskytovat komplexní bezpečnostní technické a servisní služby na českém i středoevropském trhu. V centru jejího zájmu je profesionální ostraha objektů, recepční a detektivní služby.

Firma vznikla roku 1992, a brzy začala poskytovat komplexní bezpečnostní technické a servisní služby na českém i středoevropském trhu. V centru jejího zájmu je profesionální ostraha objektů, recepční a detektivní služby.

Fyzická ostraha

Fyzická ostraha se zaměřuje především na minimalizaci rizika vzniku škody na majetku klienta, ochranu životů a zdraví osob. Náleží do ní zpracování bezpečnostního auditu a projektu, strážní a další služby. Společnost ABAS IPS Management pečlivě vybírá kandidáty na tuto činnost, a sama je držitelem akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky k provádění rekvalifikace v oboru „Bezpečnostní a detektivní pracovník". Velký důraz klade na výstroj a výzbroj zaměstnanců – k dispozici mají kasr, tonfu, pouta, ruční svítilnu i dalekohled, mobilní čtyřkolky, osobní vozidla z autoparku firmy, a pro případ nutnosti i krátké kulové zbraně.

Recepční služby

Hlavní činností najatého pracovníka recepce je evidence vstupu osob, vjezdu a výjezdu vozidel, informační služba, ohlašování návštěv, přejímka zásilek v pracovní době, výdej klíčů, přepojování telefonických hovorů, obsluha elektronického protipožárního systému a rezervace místností. Pokud by vás zajímal výkon této prestižní funkce pod hlavičkou bezpečnostní agentury, tak vězte, že mezi její hlavní požadavky patří vysoká spolehlivost, nadstandardní komunikační schopnosti, reprezentativní zevnějšek, společenský oděv a dobrá znalost cizího jazyka dle specifikace klienta.

Detektivní služby

Věděli jste, že se v českých obchodech ročně „ztratí“ zboží za zhruba 13 miliard korun? Obecně je cílem detektiva v obchodním domě získat informace a důkazy o krádežích, zajistit pachatele, případně jinak poukázat na porušování zákona. Mnoho opatření je však neveřejného až konspiračního charakteru, a v praxi se využívají i méně známé kriminalistické, psychologické či technické metody. Společnost ABAS IPS Management si za dobu svého působení v tomto oboru vybudovala pozici silného hráče. Jen v České republice vykazuje průměrně 20 tisíc zadržených osob za kalendářní rok.

ab
ab
ab
ab
ab