Kategorie

Najděte si levnějšího dodavatele energií. Pomůže vám web Úspory.cz.

Ještě jste nemuseli začít topit, protože letošní léto váš byt či dům zatím stále zásobuje dostatkem tepla? Buďte rádi, mnozí z nás již v uplynulých letech na začátku září „směle“ topili. Jenomže ať chceme, nebo ne, co ne
Ještě jste nemuseli začít topit, protože letošní léto váš byt či dům zatím stále zásobuje dostatkem tepla? Buďte rádi, mnozí z nás již v uplynulých letech na začátku září „směle“ topili. Jenomže ať chceme, nebo ne, co nevidět je tady podzim a my budeme nuceni oprášit radiátory, otočit kohouty a začít si přitápět. Spolu s tím bychom měli myslet na ceny energií a to, zda je náš dodavatel plynu či elektřiny tím nejlepším a nejlevnějším, jakého si ve svém bydlišti můžeme dovolit. Zavítáte-li na internetové stránky Úspory.cz, lehce zjistíte, poskytuje-li energii ve vašem okolí někdo levněji, než společnost, od které ji odebíráte aktuálně.

Nespoléhejte se na dlouholeté smlouvy

Ceny plynu 2015 se mohou velmi lišit od těch, které nás čekají v příštím roce. Proto je dobré, abychom se před podpisem smlouvy dobře informovali na možnosti změny dodavatele. Mnoho společností se snaží udržet odběratele u sebe tím, že jim do smluv zapracují informaci o tom, že od smlouvy nemohou odstoupit po nějakou dobu. Dobré je zjišťovat si pravidelně právě prostřednictvím snadných a zdarma pomocníků, jako jsou stránky Úspory.cz, jaká cena elektřiny 2015, nebo plynu, se dá dohodnout. Tímto způsobem můžete ročně uspořit i desetitisíce korun. Zvláště tehdy, pokud např. elektřinou nejen topíte, ale také díky ní vaříte nebo ohříváte vodu. To stejné se týká plynu.

Stačí zadat základní informace

Zjistit si nejvýhodnějšího dodavatele energie ve vašem bydlišti nebo síle společnosti není vůbec těžké. Zvládne to i člověk, jež si s internetem příliš nerozumí. Např. u poptávky po informacích o výhodných dodávkách plynu vyplníte základní údaje vás, jako jméno, příjmení, telefon a e-mail a Úspory.cz vše vyřídí za vás. Ihned vám zašlou individuální nabídku a ročně ušetříte až 3 700 Kč. Přesvědčte se sami. Ostatně kvalitu webu Úspory.cz potvrzuje i Známka kvality, kterou obdržel, protože mu jde o spokojenost a bezpečnost všech klientů.
ab
ab
ab
ab
ab