Kategorie

MyHome: získejte přehled o spotřebě energií

Také vám připadá evidence a počítání vámi spotřebované vody, elektřiny či plynu zdlouhavé, komplikované a nepřehledné? Hledáte nějakou možnost, jak si tuto nepříjemnou práci ulehčit? Pak vyzkoušejte tohoto šikovného pomocníka!
MyHome je jednoduchý prográmek, který slouží právě k evidenci a součtu spotřebované vody, elektřiny, plynu a podobně. Jeho používání není nikterak náročné. Stačí, když po jeho spuštění nastavíte sazby jednotlivých položek. Jakmile je vyplníte, můžete začít zadávat stav vašeho elektro-vodo-plynoměru.

Spotřeba den po dni

Program pak sám vypočítá aktuální rozdíl a cenu spotřebovaného média. Do celkové ceny vám započte i paušální poplatky, které rovněž vyplníte v nastavení programu (viz obr. 1). Pokud chcete mít detailní přehled o růstu vaší spotřeby za určité období, pak není nic jednoduššího, než kliknout na položku výpisy. Zde naleznete informace jako den a čas odečtu, stav samotného odečtu, celkovou spotřebu i konečnou cenu, kterou za spotřebu zaplatíte. Veškerá důležitá data tak máte rychle a jednoduše přístupná (viz obr. 2).
Poznámka: Pro správný chod programu je třeba jej rozbalit do adresáře c:/program files/worldstarsoftware/

Jednoduše a česky

MyHome nabízí velmi jednoduché uživatelské rozhraní. S jeho ovládáním tak nebudou mít problémy ani opravdoví počítačoví začátečníci. Vše navíc ulehčuje to, že tento software je od českého tvůrce. Program je tedy pochopitelně v češtině, takže jej bez problémů mohou ovládat i lidé neznalí cizích jazyků. Navíc je MyHome distribuován jako freeware, to znamená, že jej můžete používat zcela zdarma. Všechny tyto důvody z něj dělají výborného pomocníka vhodného prakticky do každé domácnosti.
Autor: Martin Trojánek Velikost Souboru: 182 kB Operační systém: Všechny Windows Licence: Freeware Hodnocení: 80%
ab
ab
ab
ab
ab