Kategorie

Kvalitní káva z nejmenšího presovače na světě

Pro všechny milovníky dobré kávy máme výtečnou novinku – značka Stelton uvedla na trh nejmenší stroj na expresso na světě. Svou oblíbenou kávu si proto můžete sami připravit kdykoliv a kdekoliv na cestách či v kanceláři.
 

Srovnatelný s velkými presovači

Simply expresso je nejmenší, elektrický, bateriově poháněný presovač na světě! Nemusíte se ale obávat, že by jeho velikost byla srovnatelná s výkonností. Simply expresso dokáže vyvinout tlak 16 barů, tedy přesně tolik, kolik potřebujete k přípravě pravého expressa. Má tedy stejnou výkonnost jako velké presovače o hmotnosti přes 20 kilogramů, které jen s velkými obtížemi vměstnáváme do svých domovů. Elektrických spotřebičů je dnes skutečně až příliš mnoho, často se proto stává, že dobrou kávu z pressovačů doma oželíme a dáme přednost jiným spotřebičům.

Funkční design

Pokud nechcete pressovač, který by zabíral příliš mnoho místa, můžete dát šanci právě této novince z podzimní kolekce firmy Stelton. Simply expresso má rozměry 23 x 8 cm, vyrobeno je z nerezu a plastu. Elegantní pressovač s jedinečným designem lze pořídit za 5 570Kč.

Řada Simply

Kromě mini pressovače patří do řady Simply také šlehač a termoska. 15 cm vysoký šlehač dokáže vytvořit krásně hustou pěnu i z nízkotučného mléka. Stačí nalít mléko do plastové nádobky a uzavřít nerezovým víkem, které funguje jako šlehač. Během chvilky tak můžete mít výtečné cappuccino, caffe latte nebo caffe au lait. Cena šlehače na výrobu mléčné pěny je 840Kč.
Řadu Simply doplňuje velmi elegantní termoska ze tří vrstev nerezu. Objem této nerozbitné termosky je 0,7l.
Čtěte také: Designové lahůdky z kolekce Georg Jensen
 

Další novinky z podzimní kolekce

Dánská značka Stelton se ovšem nevěnuje pouze pomůckám do kuchyně. Ve značkovém internetovém obchodě můžete natrefit na různé originální výrobky od renomovaných designérů. Zcela ojedinělým výrobkem v kolekci výrobce Stelton je Magzbook – multifunkční designový kus nábytku z luxusních materiálů (nerez v kombinaci s pravou kůží) pro uskladnění časopisů a knih. Tento inovativní kousek se hodí do obývacího pokoje, ložnice, vstupní haly, pracovny či kanceláře.

Veselé stolování

K novinkám, které jsou k dostání teprve od září, patří dále termostatická konvice Classic a tašky na pečivo v nových trendy barvách, které by v domácnostech skvěle ladily se stylovým tlakovým kávovarem – ten je totiž rovněž zaobalen do textilie. Stylový obal je současně i praktický – vaši kávu udrží déle teplou.
 

Legendární značka Stelton

Firma Stelton byla založena už v roce 1960, na trhu tedy není žádným nováčkem. Jejím charakteristickým znakem je soustředění se na nádobí z nerezové oceli, dnes také z ABS plastu. Prestiž a uznání si získala po navázání spolupráce s dánským designérem Arne Jacobsenem, vznikla tak slavná produktová řada Cylinda Line. I po smrti Arne Jacobsena získávala značka Stelton různá ocenění za své novátorské počiny v oblasti designu.
Nejprodávanějším výrobkem v celé historii značky se stala termostatická konvice z nerezové oceli s unikátním naklápěcím uzávěrem od tehdy mladého designéra Erika Magnussena.  Řada výrobků Stelton je vystavena v mnoha světových muzeích, např. The Museum of Modern Art v New Yorku, British Museum v Londýně, Louvre a Pompidou v Paříži aj.
ab
ab
ab
ab
ab