Kategorie

Komplexní služby v bydlení od Geosan Development

Nevíte si rady? Vše zjistíte u specialisty na stavbu bytů i jejich vybavování.

S výstavbou nových bytových domů má společnost Geosan Development, bohaté zkušenosti. Na českém trhu působí již od roku 1998 a zabývá se výstavbou nových bytů v atraktivních lokalitách v Praze. Protože si je tento významný developer vědom, že výstavbou bytů nic nekončí, rozhodl se spustit nový internetový magazín Bydleme.cz. Na jeho stránkách najdou čtenáři zajímavé informace nejen z oblasti zařizování interiéru.

Bydlení od A do Z

Aby se novým majitelům bytů pohodlně a dobře bydlelo, je třeba věnovat stejně velkou péči jejich výstavbě i následnému vybavení. Vše začíná ale ještě před výkopem základů – důležitý je i výběr samotné lokality. Ta rovně ovlivňuje kvalitu bydlení. Proto staví Geosan Development byty pouze v žádaných lokalitách v Praze, které mají vysokou občanskou vybavenost, nachází se v blízkosti parků a mají výbornou dopravní dostupnost. V bytových domech najde skvělé bydlení nejen početná rodina s dětmi, ale i mladé páry, singles nebo senioři. Byty jsou stavěny v různých metrážích, aby uspokojily rozdílné požadavky klientů na bydlení. K většině bytů je k dispozici garážové stání a sklepní kóje. Byty jsou postaveny z kvalitních materiálů a nabízeny v různém stupni vybavení, které je uzpůsobeno konkrétním požadavkům klientů.

Inspirace nejen pro interiér

Když je bytový dům postaven ve skvělé lokalitě a z kvalitních materiálů, přichází na řadu zařizování – i v tomto případě vychází Geosan Development svým klientům vstříc a byty vybavuje s ohledem na jejich individuální přání. Dovybavení interiéru ale zůstává na klientovi, který se rozhoduje, jaký si pořídí nábytek, sedací soupravu, jaký zvolí vůbec styl interiéru. Inspirace se vždy hodí. Nejen proto vznikl nový magazín www.bydleme.cz, na jehož stránkách se v zajímavých článcích dočtete, jaké jsou aktuální trendy v bydlení, jak si vyrobit originální výzdobu nebo rekonstruovat starobylý nábytek. Dozvíte se také odpovědi na další otázky ohledně bydlení: jak vybrat byt, jak ho rekonstruovat, které možnosti financování jsou pro vás nejoptimálnější, na co si dát pozor při jednání s realitními kancelářemi i při vyřizování hypotéky na bydlení. Novinky z oblasti bydlení je možné sledovat také přes facebookové stránky magazínu, takže vždy budete mít přehled o tom, kdy vyšel nový zajímavý článek. Připraven je i prostor pro diskuzi čtenářů, sdílení jejich tipů a zkušeností.

ab
ab
ab
ab
ab