Kategorie

Interiérové doplňky: prodejna Apropos

Pro milovníky útulných obchůdků s nepřeberným množstvím zboží všeho druhu, v nichž je orientování se poněkud složitější, má Svět bydlení zajímavý tip – pražskou prodejnu s interiérovými doplňky Apropos. Právě zde můžete zkusit najít valentýnský dáreček pro vaši drahou polovičku.
 

Malebný obchod Apropos se nachází v samém centru Prahy, nedaleko náměstí Republiky. Taneční živlové o prodejně jistě vědí, jelikož hned naproti ní sídlí známý klub Roxy. V tomto romantickém obchůdku najdete skutečně rozličné zboží – od drobných doplňků přes papírové výrobky, designové dárečky, bytový textil, až po lampy, nábytek a mnohem více. Stačí hledat.

Interiér prodejny s bytovými doplňky APROPOS

Kouzelná změť

Někteří návštěvníci a potenciální zákazníci obchůdku Apropos vyčítají přílišnou zmatečnost. Na malých plochách se nachází změť odlišných výrobků, nefunguje tu nějaké přehledné roztřídění, některé kousky jsou umístěny na těžce dostupných místech. Objevují se názory, že kvalitní designové výrobky by měly mít dostatek prostoru a že takovéto nedbalé řešení jim ubírá na exkluzívnosti. Je pravda, že ať už se jedná o cokoliv (oblečení, boty, doplňky aj.), mnohost zboží na malé ploše je spjatá s lacinějšími produkty a naopak. Ovšem nepřináší právě tato nepřehlednost do obchůdku s mnoha drobnostmi své kouzlo? Vždyť díky ní se můžeme mezi jednotlivými regály doslova ztratit a pokud chápavá obsluha dovolí, je možné se mezi tuto kouzelnou změť uchýlit třeba během mrazivého dopoledne.
 
Interiér prodejny s bytovými doplňky APROPOS

Pestrá nabídka

 

V prodejně Apropos najdete lifestylové výrobky hned od několika firem, přičemž každá z nich je svým způsobem nějak specifická. Jedná se o zahraniční firmy Present Time, Green Gate, LifeStyle, Paperproducts Design a Sit on it. Prodejnu Apropos provozuje společnost ULTRAsystems.
 
Konvička z kolekce Green Gate

Puntíčky společnosti Green Gate

 
Pro výrobky dánské společnosti Green Gate jsou charakteristické časté puntíky, květinkové motivy a světle hnědá barva. Do domácnosti přináší venkovskou romantiku, neosobním prostorám mohou vdechnout teplo domova. Firma Green Gate nabízí kolekce pro stolování (porcelánové sady, hrníčky, příbory apod.), doplňkový textil (dečky na stůl, polštáře, ubrusy, zástěry, koberečky) aj. Mnohé výrobky jsou věnovány dětem.
 
Jídelní sety z kolekce PDD

Stylový papír

PPD, tedy německá firma Paperproducts Design, se primárně zabývá výrobou papírových ubrousků. K velkému množství motivů pak dotváří kompletní jídelní sety z porcelánu (také solničky, příbory, svíčky). Stolování s výrobky PPD je tak naprosto sladěné. Tato firma má dlouholetou rodinnou tradici. Byla založena už v roce 1918. Renomé si získala díky prvotřídnímu papíru a inovativním motivům. V devadesátých letech firma získala patent na výrobu designových kapesníčků Sniff a obyčejné kapesníky tak povýšily na módní doplněk, který navíc krásně voní.
 
Lifestyle kolekce

Široké spektrum firmy LifeStyle

 
Tato holandská firma vrací svými luxusními výrobky zákazníky o několik desítek let zpět, do nostalgických časů klidu a pohody. Do domácností dodává snad veškeré nutné i méně nutné zboží – nabízí stylové nádobí (sklenice i porcelán), nábytek, svítidla (lucerny, lampy). Nabídku ale neustále rozšiřuje o nové produkty z oblasti kosmetiky nebo módy (kabelky, šperky).
Vtipné věci WANTED

Present Time

 
Present Time je taktéž holandská firma, ale jak už název napovídá, zajímá se především o nové, trendy produkty. Designové výrobky, které nabízí, jsou většinou velmi barevné, hravé, vtipné a také praktické. Jedná se kupříkladu o hodiny, budíky, pomocníky do kuchyně, dětské hračky, lampy, oblečky pro domácí mazlíčky, speciální vymoženosti pro muže a mnohé další.
 
Vak z kolekce Sit on it

Sedací vaky

 
Tyto pohodlné relaxační polštáře jsou v poslední době velmi úspěšné. I tuto trendy záležitost v obchodě Apropos můžeme najít. Různé podoby tvárných sedaček tu dodává firma Sit on it.

Příjemné valentýnské nakupování přeje redakce Světa bydlení

Info, foto: www.ultrasystems.cz
ab
ab
ab
ab
ab