Kategorie

Inspirace pro jarní dekorace bytu či domu

Jarní a velikonoční výzdoba bytu vás nemusí stát příliš mnoho peněz. Postačí šikovné ruce, chuť vyrobit si něco sám a samozřejmě dekorační materál. Nechte se inspirovat Světem bydlení...

Jarní výzdoba bytu

Jarní či velikonoční náladu navodíte správně zvolenými dekoračními prvky či doplňky. Kdo dává přednost decentním a přírodním barvám, může si vyrobit dekoraci s jarními motivy sám. My jsme na Fléru.cz objevili mladou umělkyni Ivetu, která vyrábí velice zajímavé romantické dekorační předměty, kterými se můžete inspirovat při vlastní výrobě nebo si je zakoupit a vyzdobit tak svůj domov.

 

Inspirace pro jarní dekoraci bytu či domu, foto: ivetule.h

Jarní aranžmá

Jarní či velikonoční aranžmá si může vyrobit svépomocí každý z vás. Chce to jen čas, trpělivost a samozřejmě pomůcky pro výrobu dekorací. Jednoduché jarní či velikonoční tvoření bude bavit nejen děti. Inspirujte se a zhotovte třeba i s dětmi jarní výzdobu do vašeho interiéru. Na těchto dekoračních doplňcích je praktické to, že je kdykoliv můžete použít znovu.

 

Ptáček ze scrapbookových papírů, zatavený do folie, vpravo přilepený k megnetické folii; foto: ivetule.h

Ptáčci štěbetálci vyzdobí každou místnost

Redakce Světa bydlení se zaměřila na výrobu ptáčků - štěbetálků, kteří navodí tu správnou jarní atmosféru každého bytu či domu a vyzdobí nejednu místnost. Těmito roztomilými romantickými dekoracemi snadno a rychle ozdobíte květináče, rostliny v květináčích, závěsy, lednici a vůbec všechna místa, která vás jen napadnou.   Smějící se kytička spolu s dvěma ptáčky naláká sluníčko do vašich oken, foto:ivetule.h

Pomůcky pro výrobu jarních dekorací

Pro výrobu malých roztomilých přivolávačů jara - ptáčku budete potřebovat scrapbookový papír, nůžky, dřevěné kolíčky na prádlo, dřevěnou špachtličku či špejli či jakýkoliv dekorační materiál, který vás jen napadne a který doma najdete.

 

Romantické jarní motivy, foto: ivetule.h

Výrobky, které si můžete sami vytvořit dle vlastní fantazie a vkusu

Nejvíce času vám zabere výroba šablony ptáčka či květinky. Podaří - li se vám vyrobit alespoň jeden kousek, se kterým budete spokojeni, použijte jej. Obkreslete šablonku na srapbookový papír a vystřihněte. Ptáčky či květinky můžete vybarvit pastelkami či třeba polepit barevným ubrouskem. Hotovou barevně nazdobenou dekoraci pak stačí nalepit na dřevěnou špachtličku či na kolíček a je hotovo. Dřevěné špachtličky můžete ještě přelakovat, abyste je mohli použít, třeba jako zápich do osení.

 

Inchové obrázky, foto: ivetule.h

Inchové obrázky aneb čtverečkománie

Nejste manuálně zruční nebo nemáte na výrobu jarní či velikonoční výzdoby a dekorace čas? Pak pro vás bude nejsnazší si jarní či velikonoční dekoraci zakoupit.
Mohlo by vás také zajímat:
Jarní výzdoba bytu: projasněte interiér svěžími designovými kousky
Velikonoční věnce aneb výroba velikonoční dekorace
Inches jsou čtverečky velké přesně jeden palec (inch), což je 2,54 cm. Základem takových čtverečků může být papír, korek, lepenka, mosogumi… atd. Jejich zdobení záleží čistě jen na vaší fantazii, nejsou žádná pravidla ani omezení… mohou to být třeba jen razítka, můžeme na ně malovat, polepit je papíry, zdobit korálky, knoflíky, stužkami, plstí, šít, stříhat, omotávat.   Inchové obrázky, foto: ivetule.h S inchovými obrázky máte spoustu možností na výrobu několika obrázků, přáníček nebo ozdob na bloky. Všechny tyto dekorace máte možnost zakoupit zde.
ab
ab
ab
ab
ab