Kategorie

I starší sedačka může prokouknout

Chcete dát vašemu obývacímu pokoji novou tvář? Všechny případy lehce vyřeší novinka na trhu – speciální napínací potahy. Nestojí moc a vypadají prostě úžasně! Co dokáží a jaké možnosti se nabízejí?

Fungují jako „druhá kůže“

Sedací souprava je středobodem každého obývacího pokoje a podle toho také mnohdy vypadá. Po čase se začínají objevovat ošoupaná místa a fleky. Ve snaze je zakrýt, používáme často různé deky. Ty se ale shrnují, takže sedačka vypadá neupraveně. Donedávna to bylo vlastně jediným řešením jak zajistit, aby sedací souprava vypadala alespoň trochu přijatelně. Naštěstí už toto provizorní řešení nutné není. Na českém trhu jsou totiž konečně k dostání napínací potahy, které díky unikátnímu materiálu fungují jako „druhá kůže“ sedačky.

Přeměna, která stojí za to!

Napínací potahy mají jednu zásadní vlastnost – jsou multielastické – to znamená, že je možné je roztahovat do všech stran. Díky tomu se dokonale přizpůsobí tvaru jakékoliv sedačky a skvěle na ní drží. Nic se neshrnuje. Je proto možné i velmi staré sedací soupravy lehce přeměnit v krásný kus nábytku, který se stane hlavní dominantou obývacího pokoje. Potahy jsou ušity z extra odolné látky (kombinace bavlny, elastanu a polyesteru), takže slouží i jako ochrana před poničením.

Design, který oku lahodí

Napínací potahy jsou k mání v mnoha různých designech. Kromě trendy barev potěší i jemná struktura látky. Potahy proto lahodí oku a jsou příjemné na dotek. Kromě sedacích souprav je možné koupit i potahy na židle a křesla. I na nich vypadají báječně! A nejlepší informace na konec – napínací potahy je možné koupit opravdu levně! Nevěříte? Podívejte se na www.decodoma.cz a přesvědčte se!
ab
ab
ab
ab
ab