Kategorie

Hansgrohe - koupelnové a kuchyňské baterie

V roce 1901 se začala psát dlouhá kniha historie společnosti Hansgrohe, která je dnes významným hráčem na poli koupelnových a kuchyňských baterií a doplňků.
Její zakladatel, Hans Grohe, jistě netušil, že o století později bude tato značka znamenat víc než jen obyčejné baterie nebo sprchy, jistě netušil, že bude důležitým činitelem při stimulaci pokroku a také že si vyslouží na 150 ocenění za design.

Pod značku Hansgrohe spadají 4 hlavní produkční řady. Původní značka Hansgrohe dnes představuje sortiment vanových, umyvadlových a sprchových doplňků, jako jsou baterie, sprchy a přítokové/odtokové systémy. Pak je zde značka Axor, která zastupuje designérské studio, schopné z ucelených řad vytvořit zákazníkovi návrh jeho koupelny zcela podle vlastních představ. Synonymem pro perfektní relaxaci v podání Hansgrohe je značka Pharo, ať již se sprchujete, koupete nebo využíváte možností parního sprchování, je o vás postaráno s nejlepší péčí. Speciální řadou je Pontos, nový systém používání vody „dvakrát“. Vychází z principu, že na jisté úkony v domácnosti není potřeba voda čistá (například splachování), proto přichází s recyklačním programem pro vodu v domácnosti. Značka Hansgrohe je velmi významným výrobcem a producentem v oblasti koupelen a kuchyní, o její kvalitě není třeba pochybovat už díky více než stoleté tradici.

Webová prezentace této firmy je velice pěkně umělecky podána, nechybí samozřejmě všudypřítomná voda, která společnost symbolizuje a samozřejmě mnoho informací o produktech a řešeních. Protože působí v celosvětovém měřítku, máte možnost volby z mnoha jazyků, nechybí ani čeština (nutno dodat, že většina informací je v němčině a angličtině). www: www.hansgrohe.com
ab
ab
ab
ab
ab