Kategorie

Fotosoutěž: Hlasování čtenářů o nekrásnější jezírko skončilo!

Úderem půlnoci ze 14. na 15. prosince skončilo hlasování čtenářů ve fotosoutěži o nekrásnější jezírko! Kdo se stane vítězem nejkrásnějšího zahradního jezírka?
 

Magazín Svět bydlení ve spolupráci s e-shopem Bakterie-enzymy.cz zorganizoval FOTOSOUTĚŽ na téma ZAHRADNÍ JEZÍRKA. Do soutěže už se zapojilo dost fotografů , a čtenáři vybírali adepty na vítěze. Hlasování bylo ukončeno až o půnoci 14.prosince!!!    Tyto fotografie mají největší počet hlasů od čtenářů .....

*** POZOR ***
FOTOSOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Fotosoutěž na téma zahradní jezírka byla prodloužena, dnes 14. prosince hlasování čtenářů končí

Fotosoutěž o nejkrásnější jezírko byla v souladu s pravidly prodloužena až do pondělí 14. 12. 2009. Úderem dnešní půlnoci bylo hlasování čtenářů ukončeno!  Fotky jezírek, rybníčků, fontánek a dalších vodních prvků nahrávali čtenáři a zapojili se tak do soutěže o různé BIO přípravky pro údržbu jezírek na celý rok! Fotogalerie fotosoutěže o nejkrásnější zahradní jezírko

Fotky jezírek jste hodnotili hojně!!

Ti, kteří soutěžit nechtěli, se mohli zapojit jako hodnotitelé a podpořili tak své přátele. Dávali své hlasy fotce jezírka, která se jim nejvíce líbila. Hlasovat mohl úplně každý, registrace ani přihlášení nebylo potřeba. Boj byl vskutku zajímavý. Prohlédnete-li si fotogalerii, podle počtu hlasů čtenářů sami poznáte, kdo se stal  vítězem! Nicméně, oficiální vyhlášení výsledků bude až 21.12. Jeden vítěz bude taktéž vybrán redakční porotou a dále bude udělena speciální cena. Speciální cenu udělí provozovatel e-shopu Bakterie-Enzymy.cz. Vítězů může být tedy osm!!

Fotogalerie čtenářů

Nebuďte tedy netrpěliví, vyčkejte oficiální vyhlášení vítězů, které redakce Světa bydlení zveřejní dne 21.12.2009! Výhry: Přípravky pro údržbu jezírka na celý rok! Výhry ve Fotosoutěži na téma: Zahradní jezírka jsou tyto: * 3. místo: deset 50g balíčků přípravku ENVIPOD, přípravku pro omezení tvorby řas a projasnění vody. * 2. místo: deset 50g balíčků Čistič BIO jezírek, snižující obsah živin pro růst řas v jezírku, projasňuje vodu a pomáhá nastavit rovnováhu ve vašem jezírku. * 1. místo: 1 kg přípravku Čisté jezírko , směs nepatogeních liofilizovaných bakterií, určených pro čištění zahradních jezírek. To znamená, že budou všechna tři místa udělana hned dvakrát! Šance na výhru je opravdu veliká! * Cena redakce Světa bydlení Další cenu uděluje porota redakce Světa bydlení. Výherce získá 1 kg přípravku Čisté jezírko, směs nepatogeních liofilizovaných bakterií, určených pro čištění zahradních jezírek. * Speciální cena nesmí chybět! Ani v soutěži Světa bydlení o nejpovedenější fotky nejhezčích jezírek nesmí chybět speciální cena. Speciální cenu určí provozovatel e-shopu Bakterie-Enzymy.cz, který pro tuto příležitost věnoval do soutěže produkt společnosti Microbe-lift Autumn-Winter - přípravek pro zazimování jezírek. Hraje se o praktické a užitečné přípravky pro údržbu jezírka:

Čistič BIO jezírek

Čistič bio jezírek je enzymatický přípravek pro úpravu vody v bio jezírkách společnosti PROXIM spol. s r.o. Čistič bio jezírek je vyváženou kombinací bakterií a enzymů, které velmi účinně a šetrně rozkládají nečistoty organického původu. Přípravek snižuje obsah živin pro růst řas, po jejich odumření slouží řasy jako potrava pro bakterie obsažené v přípravku. Tím se snižuje obsah usazenin organického původu na dně jezírka, projasňuje se voda a nastavuje se biologická rovnováha.

Čisté jezírko

Čisté jezírko - příprvek pro údržbu čistého jezírka1 kg směsi nepatogeních liofilizovaných bakterií od firmy Sanbien Čisté jezírko je určený pro čištění zahradních jezírek. Rozkládá veškeré zbytky organického původu (odumřelé části rostlin, uhynulý hmyz plovoucí na hladině, napadanou trávu a listí). Chrání jezírko před hnilobnými procesy a tím i nežádoucím zápachem zahnívající vody. Urdžuje čistou vodu v jezírku a omezuje tvorbu řas a sinic.

EnviPond k zamezení tvorby řas

Přípravek opavské firmy Agrobio je určen k zamezení tvorby řas a projasnění vody. EnviPond je vynikající na nastartování jezírka a biologických filtrací. Po jeho aplikaci se přítomné bakterie začínají živit organickými nečistotami uvnitř jezírka, jako jsou například rybí výkaly, zbytky odumřelých řas či rostlin, napadané hnijící listy apod.

 
ab
ab
ab
ab
ab