Kategorie

Finanční injekce pro váš panelový dům- Panel kredit

Jako obyvatelé panelových domů jistě často mluvíte se svými sousedy či předsedou bytového družstva o palčivých problémech, které jsou společné skoro všem panelovým domům v České republice.
 

I váš dům stárne a potřebuje opravy, nebo ještě lépe celkovou rekonstrukci. Pokud je provedena včas a kvalitně, prodlouží jeho životnost. Také se výrazně sníží náklady na provoz, například na vytápění. Vy i vaši sousedé se určitě těšíte, že vaše byty budou lepší a hezčí. Přejete si kvalitní bydlení. Navíc jako správní hospodáři chcete co nejlépe spravovat svůj majetek. Rekonstrukce znamená také dobrou investici.

Revitalizace panelových domů zvyšuje v mnoha ohledech kvalitu života jeho obyvatel

Bez peněz to nejde

Problém však může nastat při získávání potřebných finančních prostředků. Ne každý má dostatečné úspory, nemusí stačit ani fond oprav. V takové chvíli začne vaše družstvo hledat seriózního partnera, který má dostatek zkušeností s poskytováním úvěrů na rekonstrukce panelových domů. Ideálním řešením může být komerční úvěr Panel Kredit od Raiffeisen stavební spořitelny. Je určen právě pro opravy nebo rekonstrukci panelových domů. Má výhodný úrok a lze jej splácet dlouhodobě, což znamená nízké finanční zatížení jednotlivých domácností. Splátky ještě snižují dotace na úrok ve výši 4 % p.a., které v rámci tzv. programu Panel můžete získat od Státního fondu rozvoje bydlení. Navíc je možné kdykoliv a bez sankcí provést mimořádnou splátku úvěru. Další výhody přináší profesionální spolupráce Raiffeisen stavební spořitelny s Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou, která se za úvěr zaručí až do výše 70 % jistiny.

Peníze vložené do oprav se nájemníkům spolehlivě vrátí
Domluvte se s předsedou vašeho bytového družstva nebo společenství vlastníků jednotek a obraťte se společně na Raiffeisen stavební spořitelnu. Certifikovaní obchodní zástupci vám rádi se vším poradí a pomohou. Náklady na zpracování úvěru jsou minimální a vyřízení je rychlé a jednoduché.
Další informace najdete také na https://www.rsts.cz/bytova-druzstva-svj/ nebo zavolejte na infolinku 800 11 22 11.
ab
ab
ab
ab
ab