Kategorie

Ergospace od Electroluxu dosáhne dál

Není nic příjemného stále při vysávání přepínat zástrčku vysavače z jedné do další zásuvky, protože ten poslední kout místnosti je prostě příliš daleko. Společnost Electrolux proto právě uvádí na trh svůj nový kompaktní vysavač Ergospace s prodlouženou šňůrou a trubicí umožňující zákazníkům dosáhnout o kousek dál.
Nový vysavač Ergospace je k dostání ve dvou různých variantách: se sáčkem a s dvojitou technologií. Tato druhá varianta umožňuje spotřebiteli volit mezi možností se sáčkem či bez sáčku v závislosti na požadovaném typu vysávání. Spotřebitel si tedy může spotřebič přizpůsobit dle své potřeby: na větší částice, jako například piliny, použije variantu bez sáčku a pro zachycení drobného prachu variantu se sáčkem. A jediné, co je potřeba pro přeměnu vysavače Ergospace ze sáčkové varianty na bezsáčkovou a zpět, je vyjmutí nádoby na prach a zasunutí držáku na sáček či naopak.

Ergospace je výkonný, skladný, navíc je vybaven dlouhým přívodním káblem

Délka na prvním místě

Ergospace s přívodní šňůrou o délce 9 metrů a s prodlouženou trubicí má celkový dosah 13 metrů. Je tedy teoreticky schopný vyčistit plochu o rozměru 520 metrů čtverečných a umožní spotřebiteli s jediným zapojením do zásuvky vyčistit mnohem víc.

Důležitá je také skladnost a praktičnost

Ergospace se vyznačuje nejen dalekým dosahem, ale je to i velmi kompaktní vysavač, navržený pro snadné přenášení a manévrování. Mezi ergonomické vlastnosti vysavače Ergospace patří například vypínač nebo uživatelsky příjemný otočný regulátor výkonu. Spotřebitelský průzkum dále odhalil, že uživatelé obtěžuje ukládání vysavače. Augustin Schneeweiss ze společnosti Electrolux říká: "Naše výzva zněla: vytvořit vysavač, který bude kompaktní, aby se dal snadno ukládat, ale zároveň měl velký dosah – a tak vznikl Ergospace."

Pohodlný otočný regulátor výkonu slouží zároveň jako spínač a vypínač

Filtry chrání zdraví

Pro optimální výkon modelů bez sáčku a s technologií Twin mají vysavače Ergospace dva filtry s HEPA 12. První je umístěn v nádobce na prach a ten druhý je za motorem a filtruje vypouštěný vzduch.

Příslušenství

Kromě toho je vysávání prachu vylepšeno použitím speciálního příslušenství jako jsou vysokovýkonná štěrbinová hubice a hubice na čalounění s plyšovými pásky.

Cena

Ergospace pořídíte podle vybraného typu již od 2 790 Kč.
ab
ab
ab
ab
ab