Kategorie

Electrolux získal 5 cen v soutěži designu Red Dot

Německé centrum pro design Design Zentrum Nordrhein Westfalen ocenilo v soutěži Red Dot 5 řad výrobků Electrolux Global Design.
Ocenění za vysoký stupeň inovace, funkčnosti a formální kvality získala řada vestavných vařičů a trub, řada vestavných a samostatných myček na nádobí, ale také řada horizontálních odsavačů par ve stylu Backstein.

Ceny pro Global Design

„Jsme nadšeni tím, kolik našich výrobků dostává ocenění za svůj vynikající design," uvedl Hans Strohmeier, ředitel designu společnosti Electrolux. „Potvrzuje to naši pozici „inovátora designu”. Global Design je platforma společnosti Electrolux postavená na jednotnosti prvků designu u všech domácích spotřebičů Electrolux po celém světě.

Tisíce přihlášených

O ceny v mezinárodní soutěži designu Red Dot se utkalo 2 548 výrobků ze 43 zemí. Všechny vítězné výrobky budou vystaveny v muzeu Red Dot a zveřejněny v ročence soutěže pro rok 2007.

Electrolux se představuje

Společnost Electrolux je světová jednička v domácích spotřebičích a spotřebičích pro profesionální použití. Každoročně prodá ve 150 zemích světa více než 40 milionů produktů. Společnost se zaměřuje na inovace, které jsou ohleduplně vytvořeny podle potřeb spotřebitelů, aby splnily požadavky opravdových profesionálů i běžných uživatelů. Electrolux vyrábí ledničky, myčky na nádobí, pračky, vysavače a sporáky prodávané pod uznávanými značkami jako Electrolux, AEG-Electrolux, Zanussi, Eureka a Frigidaire. V roce 2006 Electrolux dosáhl objemu prodeje ve výši 104 miliard SEK a zaměstnával 56 tisíc lidí. Další informace naleznete na http://www.electrolux.com.
ab
ab
ab
ab
ab