Kategorie

Dřezy Schock – kuchyňské dřezy, které šokují!

Designový šok v kuchyni? A proč ne! Skutečně příjemným překvapením se mohou stát stylové dřezy Schock, které vás překvapí nejen svým vzhledem, ale i svými výjimečnými vlastnostmi.
Láska prochází žaludkem, jiná kuchyní. Kuchyní může procházet i ta designová. Jestli jste si do teď mysleli, že co se týče vytříbeného designu, odehrává se v každé kuchyni jedna velká nuda, máme pro vás překvapení. Kuchyňský design je skutečná zábava a možná budete i v šoku!

Dřezy Schock se stanou „třešničkou na dortu“ celého interiéru

Středobod kuchyně může být pro každého něco jiného. Někdo nedá dopustit na luxusní sporák, pro věčné hladovce je základem dobře zásobená lednice a spíž, někdo si zase „vyhraje“ na doplňcích. V žádné kuchyni ale nechybí kuchyňský dřez. Naštěstí jsou už dávno pryč doby, kdy byl ne příliš vzhledný dřez chápán jako nutné zlo. Kuchyňský dřez je totiž dnes třešničkou na dortu! Nevěříte? Dřezy Schock vás překvapí. Když v roce 1979 představila firma Schock světu první granitové dřezy, bylo jasné, že o ní ještě něco uslyšíme. Granitové dřezy se staly vlajkovou lodí tohoto výrobce, a tak  se z původních dřezů na bázi křemenných, plně probarvených směsí spojených speciálním akrylátovým pojivem, časem vyvinuly patenty ověnčené skvosty. Vždyť jen technologie výroby, kterou firma Schock vynalezla a patentovala, je nyní používána pro výrobu více než 75 % granitových dřezů na celém světě! Není už to samo o sobě důkazem kvality?

Kvalitní materiály ověnčené patenty – to je základ

Vývojáři firmy Schock jsou si ale dobře vědomi toho, že zůstat jedničkou není zadarmo, a tak přichází stále s novými a dokonalejšími materiály. V roce 2007 přinesli na trh technologii antibakteriální úpravy dřezových povrchů AntiBac, v roce 2008 vyvinuli revoluční materiál NanoGranit Cristadur ® a v roce 2010 Cristalite PLUS®. A tím samozřejmě nic nekončí. Dřezy Schock představují po všech stránkách vyvážené spojení mimořádné kvality, revoluční konstrukce a špičkových materiálů. Právě materiály jsou základním kamenem, na kterém si Schock zakládá. „Schock zajímá především fakt potřeby minimální údržby dřezu, věnuje velkou pozornost nejmenším detailům, které dělají každodenní život a údržbu jednodušší. Jde především o materiál, ale i vývoj hladkého a praktického designu, přesné zpracování, eliminaci míst s největším usazováním špíny a vznikem bakterií,“ uvádí Schock.

Dřezy Schock hrají všemi barvami – je libo zelená nebo růžová?

Designovou láskou na první pohled jsou ale dřezy Schock zejména díky originálnímu vzhledu. Jsou designově skvěle řešeny – obdiv si zaslouží především čisté linie a elegance, díky níž nenaruší celkový interiér, ale zároveň vkusně vyniknou. Ale co víc! Dřezy Schock hrají všemi barvami! Pokud je tedy pro vás mimořádně důležité doladění barev ve vašem interiéru, vsaďte právě na Schock. Granitové dřezy Schock přinesou do vaší kuchyně kus přírody. Kámen se zkrátka uplatní všude. I proto jsou granitové dřezy velmi oblíbené v rustikálních kuchyních. Nezoufejte ale ani tehdy, když je vám více než přírodní ráz blízký třeba takový pop art. Výrazné barvy jako ze stránek komiksů? I to je s dřezy Schock možné. Věřte nebo ne, ale v jejich nabídce najdete dřezy modré, zelené, sytě růžové či jásavě žluté.

Na hladkém granitovém povrchu se neusazují nečistoty

Tak ale protože vzhled samozřejmě není všechno, a to ani u dřezů, podívejme se na skvělé vlastnosti dřezů Schock. Při každodenním chodu domácnosti oceníte v první řadě to, že se granitové povrchy Schock mimořádně dobře udržují. Mají výrazně hladší povrch než jiné granitové dřezy, a tím pádem se na nich neusazují tak snadno nečistoty. Granitové dřezy jsou rovněž skutečně odolné proti poškození. Téměř křemenný povrch je prakticky nemožné poškodit. Granitové dřezy se tak snadno stávají v podstatě další pracovní plochou. Nepoškodí je nůž ani nádobí. To znamená, že vydrží i skutečně vysoké teploty. Takže když do dřezu postavíte pánev, kterou jste zrovna sundali z plotny, nic se nestane. Dřezy Schock vynikají navíc mimořádnou stálobarevností. Komu by se líbilo, kdyby byl jeho ultramoderní růžový dřez za chvíli flekatý jako dalmatin? Nikomu. Výrobce deklaruje, že ani po dlouhodobém působení obávaných barvících látek, mezi které patří například čaj, káva nebo rajčatový protlak, se nic nestane. Stačí jen povrch dřezu otřít vodou nebo běžným saponátem.

Tip:

Jako perfektní alternativou jsou nerezové dřezy v minimalistickém provedení z tenkého lisovaného plechu např. od firmy Blanco. Nezapomeňte ani na vhodnou kuchyňskou baterii – zde dbejte hlavně na kvalitu a raději si trochu připlaťte – určitě se to vyplatí!
ab
ab
ab
ab
ab