Kategorie

Domácí spotřebiče s novým designem

Kolekci nových výrobků představuje v těchto dnech společnost Miele. Novinky s logem společnosti Miele lze směle hodnotit jako zajímavou sondu do budoucnosti. Společným rysem nadčasových spotřebičů je důraz na uživatelský komfort.

Osvědčený design, nové programy

Nové konstrukční řady praček a sušiček přinášejí uživateli celou řadu moderních prvků a vylepšení. Tradiční design automatických praček je typický svým čistým, jednoduchým ovládacím panelem a nápadnými nerezovými dvířky. U řady W 3 000 je design zachován,  rozšiřuje se však nabídka programů. U sušiček prádla si klasický design ponechává řada T 8 000. Nové konstrukční řady W 4 000 / T 9 000 a  W 1 000 / T 7 000 se od těch předešlých liší. Nejvýraznějším rysem jsou velká kulatá dvířka na přední straně. Podobná dvířka nahrazují obdélníkový tvar i u sušiček prádla. Tím je vytvořen shodný design obou přístrojů, takže pračka se sušičkou spolu dokonale ladí.

Důraz na uživatelský komfort jde u spotřebičů Miele ruku v ruce s akcentem na estetiku. Foto: Miele

Dárek pro zákazníky

Firma představila rovněž služby zákazníkům. Nejzajímavější bude asi dárek: a sice balíček exkluzivních servisních výhod na období deseti let. Miele Servis Certifikát se vztahuje na všechny automatické pračky a sušičky Miele, které si zákazník zakoupí od 15. května do 31. prosince 2006. Na základě Certifikátu přebírá firma veškeré náklady na opravy přístroje po dobu deseti let od zakoupení, tedy ještě dalších osm let po uplynutí standardní záruční doby. Vedle bezplatné opravy získává zákazník také nárok na poskytnutí dalších exkluzivních servisních výhod. Jedná se například o možnost vrátit přístroj v případě nespokojenosti během jednoho měsíce po jeho zakoupení, nebo využití poradenské služby speciálního call centra. Firma v rámci certifikátu rovněž garantuje rychlý zásah servisního technika a poskytnutí náhradního přístroje v případě, že by si oprava vyžádala delší čas. Certifikát je platný při zakoupení nového přístroje u autorizovaného prodejce na území České republiky. Předpokladem k jeho získání je vyplnění registračního formuláře, který zákazník obdrží v prodejně, kde přístroj zakoupí.

Čisté vaření, to je Miele

Z koupelny do kuchyně

To, že firma nechce být zapsána pouze na poli praček a sušiček, předvedla sérií indukčních varných desek s velkými rozsahy modelů různých velikostí s různými typy rámů. Všechny indukční varné desky mají na každé varné zóně funkci Booster,  s jejíž pomocí může být varná zóna vytápěna 10 minut při výkonu 3 200 W.  To umožňuje časově kratší ohřev, než při vaření na plynové či sklokeramické varné desce s topnými tělesy HiLight. Nové sklokeramické indukční varné desky se vyznačují čelním ovládáním senzorovými políčky (výjimkou je KM 5 722). Pod povrchem sklokeramiky se skrývá špičková elektronika s mnoha funkcemi, které lze individuálně přizpůsobit. Je například možné zdvojnásobit počet nastavení. Má to smysl v případě, kdy je třeba při přípravě potravin jemného dávkování výkonu ohřevu. Místo devíti si může uživatel nastavit až 17 stupňů výkonu. U jednotlivých varných zón lze používat časovač. Používání časovače je praktické, například když rozmrazujete potraviny při nízké teplotě. Po uplynutí přednastavené doby vaření se varná zóna automaticky vypne. Pomocí  Stop & Go lze jediným dvouvteřinovým dotykem na senzorovém políčku redukovat stupeň výkonu u všech varných zón na stupeň 1. Stejným způsobem se tato funkce deaktivuje. Dalším benefitem sklokeramických indukčních desek je bezpečnost. Například ochrana indukční cívky a varné zóny pomocí automatického vypnutí varného pole, jestliže by vařením naprázdno došlo k přehřátí. Varná deska se celá automaticky vypne, pokud se na ovládací pole dostane tekutina nebo na něm leží nějaký předmět. Lze také zablokovat přístroj proti nechtěnému uvedení do provozu (například dětmi). Představením domácích spotřebičů potvrdila firma Miele své čelní místo v bohaté konkurenci. Zákazníci jistě ocení komplexnost nabídky a důraz na jednotný a nápaditý design. Spolehlivost a profesionalita je už běžným standardem.
ab
ab
ab
ab
ab