Kategorie

DIY: 5 tipů na přírodní podzimní dekorace

DIY: 5 tipů na přírodní podzimní dekorace

Podzim už nám klepe na dvěře, a tak je nejvyšší čas si ty dveře hezky barevně ozdobit, co říkáte? Popusťte uzdu fantazii a vrhněte se na podzimní tvoření i s dětmi, ve kterých se často skrývá nejvíc nápadů a kreativity. 

Panáčci z kaštanů a žaludů jsou klasikou, která zabaví děti hlavně venku. A co takhle zapojit ještě více fantazie a víc druhů přírodního bohatství, které podzim nabízí, a panáčky lehce vytunit? Nepřipomínají vám náhodou oblíbené postavičky z kreslených filmů a pohádek? 

Podzimní věnec se bude skvěle vyjímat nejen na vchodových dveří, ale také na stole v kuchyni nebo na poličce v obýváku. Tento slaměný vám navíc jen tak neuschne a bude dělat parádu klidně až do Vánoc. 

Dalším tipem, jak zabavit děti, je vyrábění panáčků z nejrůznějších plodů pěkně doma. Nezapomeňte dítku přistrčit i fixku a lepidlo, aby se mu dobře pracovalo. 

Nesehnali jste letos žádný obrázek, který by dokonale zapadl do vaší obývací stěny a vystihl podzimní mood? Pak není nic snazšího, než si vylisovat nějaký neporušený list, přetřít barvou nebo nastříkat sprejem a zarámovat. 

Svícny z listů jsou také klasikou, přesto se na ně často zapomíná a místo ruční jednoduché výroby se uchylujeme k nákupům dalších a dalších dekorací v supermarketech. A přitom stačí stará zavařovací sklenice a pár lístků, s jejichž sbíráním vám jistě moc rády pomohou vaše děti. 

Fotogalerie

ab
ab
ab
ab
ab