Kategorie

Díky čištění střechy získá váš dům zpět svůj reprezentativní vzhled

Díky čištění střechy získá váš dům zpět svůj reprezentativní vzhled
Střecha je nejvíce namáhanou částí domu, co se vnějších vlivů týče. Neustále musí odolávat slunci, dešti, sněhu, znečištěnému prostředí a organickým nečistotám.
Není divu, že časem přestává zářit čistotou a její původní barva se pomalu ztrácí pod nánosy špíny. Chcete střeše vašeho domu vrátit její reprezentativní vzhled? S tím vám pomohou profesionální pracovníci společnosti UMYJEM-TO s.r.o., kteří se specializují na mytí střech, fasád domů a dalších exteriérových povrchů.

Profesionální vybavení

Zabránit usazování špíny nebo růstu mechů a dalších organizmů na střeše nelze, proto je třeba věnovat péči její údržbě, při které jsou tyto nečistoty odstraněny. Pustit se do takové činnosti na vlastní pěst je ale neúčinné a navíc i poměrně nebezpečné. Specializovaná firma, která se čištěním střech a dalších částí domu zabývá, je na rozdíl od běžné domácnosti vybavena kvalitní technikou a má s touto prací zkušenosti. Společnost UMYJEM-TO kupříkladu pracuje se špičkovými vysokotlakými přístroji KÄRCHER a profesionální šetrnou bio chemií TRION, která spolehlivě pomůže tam, kde samotná horká pára a voda nestačí.

Střecha zbavená všech nečistot

Odstranit lze prakticky všechny typy nečistot, ať už jde o běžnou špínu a prach, usazené smogové částice, mastnotu, saze, mechy, lišejníky, plísně nebo houby. Organické i neorganické nečistoty jsou zlikvidovány na 100%. Takto je možné zrealizovat čištění střech plechových, z pálených tašek, z asfaltových i gumových šindelí.

Jednoduchá realizace

Zajistit si mytí střech od těchto profesionálů je jednoduché a můžete toho využít prakticky po celé České republice. K dispozici je 7 dní v týdnu zákaznická linka zdarma, kde si domluvíte termín návštěvy pracovníků u vás doma. Ti během této návštěvy zjistí stav znečištění střechy a umyjí její malou část na zkoušku. Díky tomu hned uvidíte, jaký bude výsledek. Poté provedou nezávaznou kalkulaci, na základě které se rozhodnete, zda máte o kompletní čištění zájem. Toto vše je zdarma. Pokud budete chtít mytí zrealizovat, obvykle je možné je provést ještě v ten samý den. Váš dům bude díky tomu opět jako nový.
ab
ab
ab
ab
ab