Kategorie

Detaily tvořící svět

Detaily tvořící svět
Ne vždy jsou nositeli hlavní role ty nejtypičtější předměty nebo zkrátka klasické kusy nábytku, jak by se dalo čekat. Nádech osobitosti spočívá právě v těch nepatrných drobnostech.

I když v pokoji převládá z drtivé většiny črno-bílá barva a společně s ní i dojem maximální úspornosti, prostor je příjemně oživen originálními žlutými doplňky, a právě tímto drobným detailem se mění celkový dojem místnosti na veselejší, osobitější a útulnější.

Pracovna omezující se jen na to nejzákladnější vybavení, které dohromady tvoří velice stylové zákoutí nejen pro studenty. Stejně tak věnujte pozornost industriálně pojatým policím, které dávají prostoru zcela osobitý ráz.

V ložnici je naopak dobré povšimnout si neobyčejného řešení světel, která působí zajímavě především v kontrastu s téměř historizujícím dojmem zrcadla.

Další příklad obýváku, kde se nejedná primárně o barvu, která dělá místnost zajímavou, jako spíše o sjednocující geometrické útvary odvádějící pozornost případného návštěvníka na docela jiná místa, než by mohl být zvyklý.

Fotogalerie

ab
ab
ab
ab
ab