Kategorie

Design a luxus v koupelně jak ho ještě neznáte!

To byl oficiální název akce, který doprovázel otevření nového show roomu společnosti Ikera v Praze. Společnost Ikera, exkluzivní dovozce obkladů a dlažeb VIVA CERAMICA pro Českou republiku otevřela tento týden nový showroom na Vinohradské ulici v Praze.
Akce byla zahájena kulturním programem, na kterém vystoupili oficiální patroni akce, Jan Nádvorník- senátor, místopředseda hospodářského výboru, Milan Jančík – starosta městské části Prahy 5 a Kateřina Stočesová- Miss ČR 1998. Bývalá Miss se stala také hlavní aktérkou při odevzdávaní charitativní pomoci – kompletní rekonstrukce koupelny pro Kliniku dětské onkologie v Podolí pro sdružení Dobrý skutek, kterou bude realizovat společnost Ikera.

Ikera - to jsou luxusní koupelny

Hlavním bodem programu byla prezentace show roomu včetně nové kolekce obkladů, dlažeb, sanitární keramiky, vodovodních baterií, van, sprchových koutů, hydromasážních systémů, až po skleněná umyvadla, koupelnový nábytek a doplňky. Pověstnou třešničkou na dortu bylo představení vozu Ferrari, který organizátoři akce použili jako symbol luxusu, kvality a výjimečnosti, tedy vlastností charakterizující produkty značky Ikera.
ab
ab
ab
ab
ab