Kategorie

Deset důvodů, proč si pořídit robotický vysavač

(komerční sdělení) K pořízení robotického vysavače vás mohou vést různé důvody. Podívejme se nyní společně na ty hlavní, které dokládají výjimečnost tohoto kousku moderní technologie.

1. Úsporný provoz

Robotický vysavač by se dal definovat jako univerzální pomocník – uklízí, ale také šetří čas. A čas jsou přeci peníze. S těmi souvisí nízkoenergetický provoz, kterým směle překoná běžný vysavač. Robotický vysavač zajímavá investice, která se vám velmi brzo začne vracet. Náklady na údržbu domácnosti se sníží a návratnost pořizovací ceny je poměrně rychlá.

2. Uklízí systematicky a poctivě

Dalším přesvědčivým důvodem je systematičnost úklidu, která zajistí, že každé místo je vysáto hned několikrát. Docílíte tak toho, že vaše podlaha nebo koberec budou opravdu čisté a škodliví paraziti, kteří se v kobercích rádi usazují, nebudou mít šanci. Čistota je půl zdraví – robotické vysavače na to pamatují.

3. Snadná obsluha

Třetí důvod, dokládající zajímavost robotů, je jejich snadná obsluha. Mnozí lidé se obávají moderních technologií, protože mají strach, že je nebudou umět používat. Robotický vysavač je však navržen tak, aby svého uživatele nezatěžoval složitou manipulací a ovládáním. I přesto si samozřejmě uchovává vysokou účinnost a vykazuje ty nejlepší výsledky práce.

4. Šetrnost k povrchu

Dalším důvodem je šetrnost k čištěnému povrchu. Ať už se jedná o koberec nebo jakýkoliv druh dřevěné a laminátové podlahy, robotický pomocník postupuje tak, aby životnost podlahy či koberce nijak nezkracoval. Rozhodně se tedy nemusíte bát, že byste po několika vysávání zjistili nadměrné opotřebení, či viditelné škody.

5. Bezproblémová údržba

Možná to taky znáte. Vysáváte a najednou se prach víří všude kolem. Rozděláte vysavač a zjišťujete, že ho musíte očistit, vytřít a postarat se o to, abyste mohli uklízet dále. To se vám s robotem nestane. Ten totiž nevyžaduje téměř žádnou údržbu – občas vysypete naplněný sběrný koš a pročistíte kartáčky. Celá tato akce vám zabere jenom pár minut, takže oproti starosti o běžný, klasický lux jde o naprosto zanedbatelný čas.

6. Možnost automatického provozu pomocí naprogramování

Další vymožeností je možnost odloženého startu a naprogramování podle vašich představ. Čekáte návštěvu, uklízíte, ale potřebovali byste také jít nakoupit? Časově vám to však nevychází. Jaká bude vaše volba? Oželíte pořádek nebo dobroty pro hosta? Neomezujte se ve svých rozhodnutích. Díky modernímu robotickému vysavači zvládnete oboje. Než se vrátíte z obchodu, budete mít uklizeno, stačí jen zvolit příslušný program úklidu a vysavač se o vše potřebné postará sám.

7. Neničí nábytek

S robotickým vysavačem se rozhodně nemusíte bát odřeného a jinak poničeného nábytku, protože jejich konstrukce je navržena s tou největší pečlivostí. Vysavače jsou vybaveny nárazníky z měkkého materiálu – ty případný náraz do pevné hmoty ztlumí, takže nikdy nedojde k poškození nábytku.

8. Uklízí i na obtížně dostupných místech

Výčet výhod ještě není u konce. Robotické vysavače totiž svými unikátními vlastnostmi doslova válcují každý nedostatek u klasického luxu. Například úklid nepřístupných míst, ke kterému normálně dochází při přestavbě nábytku, při stěhování nebo malování. S robotickým vysavačem dokážete vysát a vyčistit každý kout a prostor pod skříněmi, postelemi, topením a všechny další oblasti, které jsou při běžném manuálním vysávání problém.

9. Servis a dostupnost náhradních dílů

V nabídkách k robotickým vysavačům naleznete pestrou škálu nástavců, kartáčů, náhradních dílů, které z těchto inteligentních kousků dělají variabilního pomocníka, kterého si uzpůsobíte zcela svým představám a potřebám. Navíc – protože se jedná o relativně dražší výrobek, můžete počítat s dokonalým servisem a velkým množstvím dostupných náhradních dílů.

10. Šetří váš čas

Ale tím skutečným důvodem, proč se robotické vysavače staly hitem je jednoznačně ušetřený čas a námaha. Pokud se už nikdy nechcete zabývat vysáváním, přenechejte ho vašemu kulatému pomocníkovi! Robotické vysavače dobývají svět – a nyní už víte proč. Další informace a širokou nabídku robotických vysavačů najdete na adrese www.roboticky-vysavac.cz.
ab
ab
ab
ab
ab