Kategorie

Computer Press

Mobily, počítače, digitální fotoaparáty, stále nová technika. Pokud trochu tápete v některém z uvedených oborů, navštivte s námi stránky vydavatelství Computer Press.
Jak již název napovídá, toto přední české vydavatelství se specializuje zejména na tvorbu z oblasti výpočetní techniky, přičemž záběr nabízených titulů je velmi široký. Na své si přijde jak úplný začátečník, který se s počítačem teprve seznamuje, tak profesionál, který světem IT doslova žije.

Nejen o počítačích

Kromě počítačových časopisů a literatury se nabízí další řada titulů, které postihují mnoho oblastí lidského konání – časopisy věnované mobilním technologiím, bydlení, počítačovým hrám nebo motorismu.

Od volných míst po předplatné

Na stránkách pak máte možnost seznámit se s profilem firmy, můžete si prohlédnout titulní strany aktuálních čísel časopisů a nechat se zlákat k jejich nákupu malým náhledem na obsah nebo zjistit bližší informace o nabízených pracovních místech. Jsou zde k dispozici ke stažení loga, která společnost používá, navíc se dozvíte, jakým způsobem můžete realizovat předplatné jednotlivých časopisů a také si objednat inzerci v médiích jak tištěných, tak elektronických. Odkazy na webové stránky věnované konkrétnímu časopisu zde najdete samozřejmě také. Stejně tak na on-line knihkupectví, s jehož recenzí jste se již zde měli možnost setkat.

Účelná umírněnost

Webové stránky Computer Pressu nejsou žádným designovým výstřelkem, ale splňují stoprocentně úlohu informačního místa pro všechny, které dění okolo CP zajímá. Jednoduché a jasné ovládání, čistě sladěné barvy a množství informací, to jsou faktory pro které se vyplatí tyto stránky navštívit. www: http://www.cpress.cz
ab
ab
ab
ab
ab