Kategorie

Co všechno můžete na Světě bydlení

Získejte spoustu skvělých dárečků! Můžete zveřejnit své fotky, hodnotit fotografie ostatních čtenářů, a zúčastnit se tak soutěže o nejpovedenější snímek. Můžete diskutovat na aktuální kontroverzní témata buďto v hlavním článku nebo v názorovém sloupku. Na Světě bydlení se nyní můžete jednoduše orientovat pomocí klíčových slov v boxíku nebo tagů u článku. Přizvali jsme pro Vás odborníky do naší poradny. A také je tu pro Vás pestrá nabídka stavebních projektů od G-servis.
 

Od nového roku se na Světě bydlení změnila spousta věcí. Přibyly nové funkce, které Vám zjednoduší a zpříjemní prohlížení stránek našeho portálu. Mezi tyto nové funkce patří: tagy, box s klíčovými slovy, fotogalerie čtenářů, názorový sloupek, odborníci v poradně, články z Nazeleno.cz, G-servis a jejich pestrá nabídka stavebních projektů a připravujeme spoustu dalších.

Co vše jsme pro Vás na Světě bydlení změnili:

Soutěže

Na Světě bydlení můžete získat spoustu nových designových dárků. Stačí pouze přidat názor pod článek a autor toho nejzajímavějšího příspěvku bude odměněn. Hlavní článek na kontroverzní téma Na hlavní stránce Světa bydlení jsme pro Vás připravili hlavní článek na kontroverzní téma, kde s námi i ostatními čtenáři můžete diskutovat. Právě ten nejzajímavější diskusní příspěvek bude odměněn designovým dárkem. Tagy u článků V čem funkce tagů u článků spočívá? Tagy neboli klíčová slova u článků se zobrazují pod každým článkem. Každý článek je zařazen do určité kategorie-tagu. Po přečtení vybraného článku si jednoduše čtenář vybere z přiřazené kategorie a pouze klikne. Zobrazí se tak všechny články, které pod danou kategorii patří. Box s klíčovými slovy Na hlavní stránce se objevil nový boxík se všemi klíčovými slovy související s web magazínem Světa bydlení. Tento modul zjednoduší čtenářům výběr. Zajímá-li se čtenář například o rekonstrukce a zařízení koupelen, stačí v boxíku pouze kliknout na slovo koupelny a zobrazí se nejnovější články týkající se právě koupelen. Možnost sdílet článek Novinkou je také sdílet článek s Facebookem, Googlem,linkuj, del.iciou.us, Jagg.cz, Reddit.cz, Přidat.eu, Furl, Yahoo, Digg, Vybrali.sme a MediaBlog. Fotogalerie čtenářů Připravili jsme pro Vás čtenářskou fotogalerii, ve které máte možnost uveřejňovat vlastní povedené snímky, prohlížet a hodnotit fotografie čtenářů Světa bydlení a účastnit se soutěží o hodnotné ceny. Stačí se pouze zaregistrovat, nahrát fotky a jste ve hře o designové lahůdky a jiné skvělé dárky! Názorové sloupky Vytvořili jsme Vám prostor k čtenářským názorům na aktuální témata. Každý měsíc připravujeme nové aktuální fejetony, na které můžete reagovat svými příspěvky a vyjádřit tak své názory. Odborníci v poradně Rozšířili jsme pro Vás poradnu o moderované diskuse s odborníky z praxe. Nyní na Vaše odborné dotazy odpovídají odborníci z RD stylu. Spolupracujeme s NAZELENO Portál Nazeleno.cz je jedinečný projekt na českém internetu. Najdete v něm vše, co potřebujete vědět z oblasti zdravého životního stylu, moderního způsobu života a úspor energie. Na Světě bydlení máte možnost přečíst si nejlepší články z Nazeleno.cz G-Servis na hlavní stránce Díky nové sekci G- servisu na hlavní stránce Světa bydlení si můžete vybírat z pestré nabídky stovek nových stavebních projektů této společnosti.

Dárkový poukaz na 2.000 Kč u Nalep si!

 Co tomu všemu říkáte? Napište nám, co nového byste na Světě bydlení rádi viděli Vy! Každý Váš názor je pro nás inspirací. Proto vstupte právě s tím svým originálním příspěvkem do diskuze pod tímto článkem, a vyhrejte tak dárkový poukaz NALEP SI V HODNOTĚ 2.000 Kč. Nalepte si kvalitní design na zeď! Velkoformátové nástěnné tapety a vinylové nálepky posunou Vaše bydlení na vyšší dimenzi. Ve fotogalerii v pravo můžete již nyní vybírat, co si na zeď nalepíte, když napíšete zajímavý příspěvek do diskuse k tomuto článku. Teď přidejte svůj názor... Nalepíte si toto? A nebo snad toto      ? Nebo si vyberete něco jiného? 

Foto: NALEP SI, www.nalepsi.cz
ab
ab
ab
ab
ab